Leirvågveien 2 AS
- Omsetning
- 1,1 mill
- +27,3 %
- Resultat
- −1,1 mill
- 7 års regnskap
Om Leirvågveien 2 AS
Leirvågveien 2 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Hitra, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Reparasjon og vedlikehold av motorvogner. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Geir Blakstad er daglig leder, og Geir Blakstad er styreleder. I 2025 hadde Leirvågveien 2 AS en omsetning på 1,10 mill kr, en økning på 27 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1,09 mill kr. Egenkapitalen var 28 447 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Blakstad Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 8 innen reparasjon og vedlikehold av motorvogner i Hitra, og ett av 7 164 i Norge. Det er eldre enn 64 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (53 %).
Aktivitet
Vask og service av større kjøretøy.
Formål
Drift av bilvaskesenter og servicesenter, samt erverve, drifte, selge og leie ut fast eiendom. Samt det som står i naturlig forbindelse med dette, herunder delta i andre virksomheter.
API og MCPGET /company/912597768
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912597768" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912597768",
"name": "LEIRVÅGVEIEN 2 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "95.310",
"nace_desc": "Reparasjon og vedlikehold av motorvogner",
"employees": null,
"address": { "municipality": "HITRA", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "912597768" })Spør AI-assistenten
Hva driver Leirvågveien 2 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Leirvågveien 2 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Leirvågveien 2 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +27,3 % fra 2024 · +5,1 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,10 mill kr | −269 763 kr | −1,09 mill kr | 16,64 mill kr | 28 447 kr | 16,61 mill kr |
| 2024 | 861 986 kr | −457 162 kr | −1,27 mill kr | 15,91 mill kr | 241 709 kr | 15,67 mill kr |
| 2023 | 997 347 kr | −470 262 kr | −1,18 mill kr | 14,24 mill kr | 354 624 kr | 13,88 mill kr |
| 2022 | 745 290 kr | −404 432 kr | −790 458 kr | 14,57 mill kr | 1,54 mill kr | 13,04 mill kr |
| 2021 | 1,04 mill kr | −169 031 kr | −322 720 kr | 7,41 mill kr | 598 466 kr | 6,82 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 60 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 1,1 mill kr (7 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 2,3 mill kr (14 % av balansen)
API og MCPGET /company/912597768/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912597768/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912597768",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1097673,
"operating_profit": -269763,
"net_profit": -1088183,
"equity": 28447,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 861986,
"operating_profit": -457162,
"net_profit": -1271880,
"equity": 241709,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "912597768" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Leirvågveien 2 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Leirvågveien 2 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Leirvågveien 2 AS i 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 18.06.2024Styre
2Sist endret 18.06.2024Regnskapsfører
1Sist endret 10.02.2023API og MCPGET /company/912597768/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912597768/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912597768",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "912597768" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Leirvågveien 2 AS?
List alle roller i Leirvågveien 2 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Leirvågveien 2 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 1 endret eierandel
- Otto Falkenberghadde 50 %
- Blakstad Holding AS50 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Blakstad Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 268 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/912597768/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912597768/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912597768",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "BLAKSTAD HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "912597768" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Leirvågveien 2 AS eier Blakstad Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Leirvågveien 2 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Leirvågveien 2 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Blakstad Holding AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/912597768/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912597768/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912597768",
"chain": [
{ "org_no": "918058389", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "912597768", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "912597768" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Leirvågveien 2 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Leirvågveien 2 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Leirvågveien 2 AS | BEDR | Reparasjon og vedlikehold av motorvogner | Hitra | − |
Kunngjøringer31
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.9.2024 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 3.9.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 3.9.2024 | Foretaksnavn ↗ |
| 23.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.6.2024 | Daglig leder ↗ |
| 18.6.2024 | Styre ↗ |
| 3.10.2023 | Kapital ↗ |
| 3.10.2023 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/912597768/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912597768/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912597768",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "912597768" })Spør AI-assistenten
Når leverte Leirvågveien 2 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Leirvågveien 2 AS sist endret?
Har Leirvågveien 2 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 0,2 % | 35,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,56 | 1,42 |
| Gjeldsgrad | 583,84 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | -3825,3 % | 18,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/912597768/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912597768/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912597768",
"nace_code": "95.310",
"industry_count": 3620,
"revenue": { "value": 1097673, "percentile": 0.3249 },
"operating_margin": { "value": -0.2458, "percentile": 0.0747 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "912597768" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Leirvågveien 2 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Leirvågveien 2 AS på i bransjen?
Hvor ligger Leirvågveien 2 AS blant de 3620 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Leirvågveien 2 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Leirvågveien 2 AS?
Det er registrert 7 164 selskaper i Norge innen reparasjon og vedlikehold av motorvogner, hvorav 8 i Hitra.
Er Leirvågveien 2 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2013, som er lenger enn 64 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 167 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Leirvågveien 2 AS et aktivt selskap?
Leirvågveien 2 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Leirvågveien 2 AS?
Leirvågveien 2 AS driver innen reparasjon og vedlikehold av motorvogner, med NACE-kode 95.310 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Vask og service av større kjøretøy.
Hvem er daglig leder i Leirvågveien 2 AS?
Daglig leder i Leirvågveien 2 AS er Geir Blakstad, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Leirvågveien 2 AS?
Leirvågveien 2 AS eies i hovedsak av Blakstad Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Er Leirvågveien 2 AS en del av et konsern?
Leirvågveien 2 AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Blakstad Holding AS, som eier 100 % av selskapet.
Hvordan går det økonomisk med Leirvågveien 2 AS?
I 2025 omsatte Leirvågveien 2 AS for 1,10 mill kr, opp 27 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 1,09 mill kr.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.