Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Gulset AS

Org.nr 912575128

Om Gulset AS

Gulset AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Asker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Produksjon av smykker og lignende artikler. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Celine Bendheim Gulset er daglig leder, og Celine Bendheim Gulset er styreleder. I 2025 hadde Gulset AS en omsetning på 2,72 mill kr, en økning på 47 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 312,68K kr. Egenkapitalen var 961,86K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Celine Bendheim Gulset med 100 % av aksjene.

Aktivitet

Gullsmed og smykkedesigner.

Formål

Gullsmed og smykkedesigner, samt hva som hermed står i forbindelse.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler1,21 mill kr
Anleggsmidler0 %5 275 krOmløpsmidler100 %1,20 mill kr
Egenkapital og gjeld1,21 mill kr
Innskutt egenkapital3 %39,00K krOpptjent egenkapital76 %922,86K krKortsiktig gjeld21 %248,22K kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader3,03 mill kr
Finansinntekter14 kr
Finanskostnader1 888 kr
Netto finans−1 874 kr
Ordinært resultat før skatt−315,39K kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20252,72 mill kr−313,51K kr−312,68K kr1,21 mill kr961,86K kr248,22K kr
20241,85 mill kr452,05K kr364,80K kr1,77 mill kr1,27 mill kr491,39K kr
20231,30 mill kr867 kr1 004 kr1,15 mill kr909,74K kr239,64K kr
20222,03 mill kr−72,71K kr−72,25K kr1,52 mill kr908,74K kr607,59K kr
20211,72 mill kr33,63K kr19,37K kr1,50 mill kr980,99K kr516,47K kr
Årsregnskap

Roller og styre4

Daglig leder

1Sist endret 12.10.2013
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 12.10.2013
Styrets lederSignatur
Stein Gulset(f. 1954)
Varamedlem

Regnskapsfører

1Sist endret 31.10.2013
Regnskapsfører
repr. ALPHA FORRETNINGSFØRSEL ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Celine Bendheim GulsetPersonOrdinære aksjer100.0 %30

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Gulset ASBEDRProduksjon av smykker og lignende artiklerAsker

Kunngjøringer16

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Immaterielle rettigheter

Gulset AS har 1 varemerke registrert eller søkt hos Patentstyret.

TittelSøknadsnr.Reg.nr.StatusUtløp
(uten tittel) 201314925273818Registrert9.12.2033

Kilde: Patentstyret

Også på denne adressen

Ofte spurt om Gulset AS

Hva er statusen til Gulset AS?

Gulset AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Gulset AS?

Daglig leder i Gulset AS er Celine Bendheim Gulset, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem er største aksjonær i Gulset AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Celine Bendheim Gulset største eier i Gulset AS med 100 % av aksjene.

Hva er omsetningen til Gulset AS?

Gulset AS hadde i 2025 en omsetning på 2,72 mill kr og et underskudd på 312,68K kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over.

Hva er driftsresultatet til Gulset AS?

I 2025 hadde Gulset AS et driftsresultat på −313,51K kr, som tilsvarer en driftsmargin på −11,5 %.

Har Gulset AS registrerte immaterielle rettigheter?

Hos Patentstyret er det registrert 1 varemerke knyttet til Gulset AS.

Er Gulset AS registrert i MVA-registeret?

Gulset AS er registrert i MVA-registeret (siden 2013) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Alle kommuner i Akershus