Nesbyen Behandlingssenter AS
- Omsetning
- 752 638
- +8,3 %
- Resultat
- 1 731
- 5 års regnskap
Om Nesbyen Behandlingssenter AS
Nesbyen Behandlingssenter AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nesbyen, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Ingunn Astri Havaska er daglig leder, og Ingunn Astri Havaska er styreleder. I 2025 hadde Nesbyen Behandlingssenter AS en omsetning på 752 638 kr, en økning på 8 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1 731 kr. Egenkapitalen var −81 913 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ingunn Astri Havaska med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 5 innen andre helsetjenester ellers i Nesbyen, og ett av 8 193 i Norge. Det er eldre enn 74 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Drift av massasje og soneterapi samt salg av helsekostprodukter og det som naturlig hører til.
API og MCPGET /company/912486788
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912486788" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912486788",
"name": "NESBYEN BEHANDLINGSSENTER AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.993",
"nace_desc": "Andre helsetjenester ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NESBYEN", "county": "BUSKERUD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "912486788" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Nesbyen Behandlingssenter AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Nesbyen Behandlingssenter AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Nesbyen Behandlingssenter AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +8,3 % fra 2024 · +5,7 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 752 638 kr | 526 kr | 1 731 kr | 142 846 kr | −81 913 kr | 224 758 kr |
| 2024 | 694 642 kr | −25 647 kr | −25 500 kr | 129 611 kr | −83 643 kr | 213 254 kr |
| 2023 | 610 971 kr | −155 kr | −451 kr | 110 962 kr | −58 144 kr | 169 105 kr |
| 2022 | 710 455 kr | −39 553 kr | −39 647 kr | 110 709 kr | −57 692 kr | 168 402 kr |
| 2021 | 711 877 kr | −75 095 kr | −75 817 kr | 124 701 kr | −18 045 kr | 142 746 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 83 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 92 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/912486788/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912486788/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912486788",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 752638, "operating_profit": 526, "net_profit": 1731, "equity": -81913, … },
{ "year": 2024, "revenue": 694642, "operating_profit": -25647, "net_profit": -25500, "equity": -83643, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "912486788" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Nesbyen Behandlingssenter AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nesbyen Behandlingssenter AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nesbyen Behandlingssenter AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 22.10.2013Styre
1Sist endret 07.06.2016Regnskapsfører
1Sist endret 01.10.2013API og MCPGET /company/912486788/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912486788/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912486788",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "912486788" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Nesbyen Behandlingssenter AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Nesbyen Behandlingssenter AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Nesbyen Behandlingssenter AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Ingunn Astri Havaska100 %
- Noureddine Anibathadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ingunn Astri Havaska | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/912486788/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912486788/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912486788",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "912486788" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Nesbyen Behandlingssenter AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Nesbyen Behandlingssenter AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nesbyen Behandlingssenter AS | BEDR | Andre helsetjenester ellers | Nesbyen | − |
Kunngjøringer23
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.3.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 5.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/912486788/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912486788/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912486788",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "912486788" })Spør AI-assistenten
Når leverte Nesbyen Behandlingssenter AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Nesbyen Behandlingssenter AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Nesbyen Behandlingssenter AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -57,3 % | 37,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,64 | 1,38 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/912486788/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912486788/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912486788",
"nace_code": "86.993",
"industry_count": 1443,
"revenue": { "value": 752638, "percentile": 0.5554 },
"operating_margin": { "value": 0.0007, "percentile": 0.3926 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "912486788" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Nesbyen Behandlingssenter AS blant de 1443 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Nesbyen Behandlingssenter AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Nesbyen Behandlingssenter AS blant de største selskapene innen andre helsetjenester ellers?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Nesbyen Behandlingssenter AS
Hvor stor er bransjen Nesbyen Behandlingssenter AS tilhører?
Nesbyen Behandlingssenter AS er ett av 5 selskaper innen andre helsetjenester ellers i Nesbyen, og ett av 8 193 på landsbasis.
Hvor lenge har Nesbyen Behandlingssenter AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Nesbyen Behandlingssenter AS ble etablert i 2013 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 74 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Nesbyen Behandlingssenter AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Nesbyen Behandlingssenter AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Nesbyen Behandlingssenter AS?
Organisasjonsformen til Nesbyen Behandlingssenter AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Nesbyen Behandlingssenter AS?
Ingunn Astri Havaska er registrert som daglig leder i Nesbyen Behandlingssenter AS.
Hvem er styreleder i Nesbyen Behandlingssenter AS?
Styrets leder i Nesbyen Behandlingssenter AS er Ingunn Astri Havaska.
Hvem er største aksjonær i Nesbyen Behandlingssenter AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Ingunn Astri Havaska største eier i Nesbyen Behandlingssenter AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Nesbyen Behandlingssenter AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 752 638 kr, opp 8 % fra 2024. Egenkapitalen var −81 913 kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Nesbyen Behandlingssenter AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Nesbyen Behandlingssenter AS en egenkapital på −81 913 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −57,3 %.
Er Nesbyen Behandlingssenter AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2013. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Buskerud
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.