Paloma AS
- Omsetning
- 628 452
- −35,9 %
- Resultat
- 1 703
- +19,9 %
Om Paloma AS
Paloma AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Kvam, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Ortopedi- og fotterapitjenester. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Inta Racko er daglig leder, og Inta Racko er styreleder. I 2025 hadde Paloma AS en omsetning på 628 452 kr, en nedgang på 36 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1 703 kr. Egenkapitalen var −115 873 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Inta Racko med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 innen ortopedi- og fotterapitjenester i Kvam, og ett av 1 223 i Norge. Det er eldre enn 56 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Behandlinger innen fotterapi, aromaterapi og lett hudpleie. I tillegg driv en salg av hud- og fotpleie produkter.
Formål
Behandling innen fotterapi, aromaterapi og lett hudpleie. Salg av hud- og fotpleie produkter.
API og MCPGET /company/912330249
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912330249" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912330249",
"name": "PALOMA AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.991",
"nace_desc": "Ortopedi- og fotterapitjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "KVAM", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "912330249" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Paloma AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Paloma AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Paloma AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −35,9 % fra 2024 · −46,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 628 452 kr | 8 831 kr | 1 703 kr | 87 610 kr | −115 873 kr | 203 483 kr |
| 2024 | 980 382 kr | 6 156 kr | 1 420 kr | 161 859 kr | −117 577 kr | 279 436 kr |
| 2023 | 1,10 mill kr | −719 kr | −8 702 kr | 192 882 kr | −118 997 kr | 311 880 kr |
| 2022 | 1,06 mill kr | 5 454 kr | −734 kr | 248 975 kr | −110 295 kr | 359 270 kr |
| 2021 | 1,18 mill kr | −32 062 kr | −39 818 kr | 296 710 kr | −109 561 kr | 406 271 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 52 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 38 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/912330249/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912330249/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912330249",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 628452, "operating_profit": 8831, "net_profit": 1703, "equity": -115873, … },
{ "year": 2024, "revenue": 980382, "operating_profit": 6156, "net_profit": 1420, "equity": -117577, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "912330249" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Paloma AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Paloma AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Paloma AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 15.06.2015Styre
1Sist endret 27.11.2015Regnskapsfører
1Sist endret 21.10.2021API og MCPGET /company/912330249/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912330249/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912330249",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "912330249" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Paloma AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Paloma AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Paloma AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Inta Racko | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/912330249/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912330249/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912330249",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "912330249" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Paloma AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Paloma AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mailens Fot Og Aromaperapi AS | BEDR | Ortopedi- og fotterapitjenester | Kvam | − |
Kunngjøringer19
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 7.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.3.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.3.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.3.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.5.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/912330249/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912330249/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912330249",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "912330249" })Spør AI-assistenten
Når leverte Paloma AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Paloma AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Paloma AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -132,3 % | 30,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,43 | 1,32 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/912330249/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912330249/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912330249",
"nace_code": "86.991",
"industry_count": 220,
"revenue": { "value": 628452, "percentile": 0.3105 },
"operating_margin": { "value": 0.0141, "percentile": 0.4444 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "912330249" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Paloma AS blant de 220 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Paloma AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Paloma AS blant de største selskapene innen ortopedi- og fotterapitjenester?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 1 tilVis færre
Godt å vite om Paloma AS
Hvor stor er bransjen Paloma AS tilhører?
Paloma AS er ett av 3 selskaper innen ortopedi- og fotterapitjenester i Kvam, og ett av 1 223 på landsbasis.
Hvor lenge har Paloma AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Paloma AS ble etablert i 2013 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 56 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Paloma AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Paloma AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Paloma AS med?
Paloma AS er registrert i bransjen Ortopedi- og fotterapitjenester (næringskode 86.991). Registrert aktivitet: Behandlinger innen fotterapi, aromaterapi og lett hudpleie.
Hvem leder Paloma AS?
Inta Racko er registrert som daglig leder i Paloma AS.
Hvem eier Paloma AS?
Paloma AS eies i hovedsak av Inta Racko (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Paloma AS for i 2025?
I 2025 omsatte Paloma AS for 628 452 kr, ned 36 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 1 703 kr.
Hvor lønnsom er driften i Paloma AS?
Driftsresultatet for 2025 var 8 831 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvilket org.nr har Paloma AS?
Paloma AS har org.nr 912 330 249 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.