Tønsåsen N2 AS
- Omsetning
- 193 136
- −53,2 %
- Resultat
- 14 290
- −91,9 %
Om Tønsåsen N2 AS
Tønsåsen N2 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stjørdal, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Frode Tverås er daglig leder, og Kurt Arne Tverås er styreleder. I 2025 hadde Tønsåsen N2 AS en omsetning på 193 136 kr, en nedgang på 53 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 14 290 kr. Egenkapitalen var 1,82 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Tverås Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 308 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Stjørdal, og ett av 76 547 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 135 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Eiendomshandel og -utleie.
Formål
Utvikling og utleie av eiendom, samt annet som naturlig hører sammen med dette.
API og MCPGET /company/912135004
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912135004" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912135004",
"name": "TØNSÅSEN N2 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STJØRDAL", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "912135004" })Spør AI-assistenten
Når ble Tønsåsen N2 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Stjørdal holder Tønsåsen N2 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Tønsåsen N2 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2019–2025 · −53,2 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 193 136 kr | 110 194 kr | 14 290 kr | 6,58 mill kr | 1,82 mill kr | 4,76 mill kr |
| 2024 | 413 112 kr | 386 495 kr | 175 804 kr | 7,72 mill kr | 1,80 mill kr | 5,92 mill kr |
| 2023 | 331 040 kr | 299 429 kr | 106 653 kr | 7,34 mill kr | 1,63 mill kr | 5,72 mill kr |
| 2020 | 0 kr | −9 969 kr | −9 947 kr | 6,16 mill kr | 1,02 mill kr | 5,14 mill kr |
| 2019 | 0 kr | −2 700 kr | −2 635 kr | 1,03 mill kr | 1,03 mill kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 140 000 kr
API og MCPGET /company/912135004/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912135004/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912135004",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 193136, "operating_profit": 110194, "net_profit": 14290, "equity": 1816765, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 413112,
"operating_profit": 386495,
"net_profit": 175804,
"equity": 1802475,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "912135004" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Tønsåsen N2 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tønsåsen N2 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Tønsåsen N2 AS per år.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 16.11.2020Styre
3Sist endret 16.11.2020API og MCPGET /company/912135004/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912135004/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912135004",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "912135004" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Tønsåsen N2 AS?
List alle roller i Tønsåsen N2 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tønsåsen N2 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Tverås Holding AS100 %
- Tverås Holding AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Tverås Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 300 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/912135004/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912135004/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912135004",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "TVERÅS HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "912135004" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Tønsåsen N2 AS eier Tverås Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Tønsåsen N2 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tønsåsen N2 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Tverås Holding AS
6 selskaperAPI og MCPGET /company/912135004/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912135004/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912135004",
"chain": [
{ "org_no": "927149982", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "912135004", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "912135004" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Tønsåsen N2 AS?
Hvem eier Tønsåsen N2 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tønsåsen N2 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Stjørdal | − |
Kunngjøringer29
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.4.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.11.2020 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 16.11.2020 | Vedtektsdato ↗ |
| 16.11.2020 | Styre ↗ |
| 16.11.2020 | Daglig leder ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/912135004/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912135004/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912135004",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "912135004" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Tønsåsen N2 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tønsåsen N2 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Tønsåsen N2 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 27,6 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 10,82 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 2,62 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,8 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/912135004/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912135004/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912135004",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64559,
"revenue": { "value": 193136, "percentile": 0.3591 },
"operating_margin": { "value": 0.5706, "percentile": 0.6662 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "912135004" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Tønsåsen N2 AS blant de 64559 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Tønsåsen N2 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tønsåsen N2 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Tønsåsen N2 AS
Hvor stor er bransjen Tønsåsen N2 AS tilhører?
Tønsåsen N2 AS er ett av 308 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Stjørdal, og ett av 76 547 på landsbasis.
Hvor lenge har Tønsåsen N2 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Tønsåsen N2 AS ble etablert i 2013 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 50 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Tønsåsen N2 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tønsåsen N2 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Tønsåsen N2 AS?
Frode Tverås er registrert som daglig leder i Tønsåsen N2 AS.
Hvem er styreleder i Tønsåsen N2 AS?
Styrets leder i Tønsåsen N2 AS er Kurt Arne Tverås. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.
Hvem er største aksjonær i Tønsåsen N2 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Tverås Holding AS største eier i Tønsåsen N2 AS med 100 % av aksjene.
Går Tønsåsen N2 AS med overskudd?
Tønsåsen N2 AS hadde i 2025 en omsetning på 193 136 kr og et overskudd på 14 290 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Er Tønsåsen N2 AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2022. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.