Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS
Org.nr 912110621
Om Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS
Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nord-Aurdal, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Produksjon av andre trevarer og varer av kork, strå og flettematerialer. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Anita Tågerud er daglig leder, og Anita Tågerud er styreleder. I 2025 hadde Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS en omsetning på 247 537 kr, en nedgang på 14 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 31 336 kr. Egenkapitalen var 1 443 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anita Tågerud med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 460 i Norge innen produksjon av andre trevarer og varer av kork, strå og flettematerialer. Det er eldre enn 66 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Rammeverksted og detaljhandel med klær og interiør.
API og MCPGET /company/912110621
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912110621" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912110621",
"name": "ANITA'S DRØM RAMMEVERKSTED OG HANDLERI AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "16.280",
"nace_desc": "Produksjon av andre trevarer og varer av kork, strå og flettematerialer",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORD-AURDAL", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "912110621" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 247 537 kr | −32 410 kr | −31 336 kr | 126 606 kr | 1 443 kr | 125 163 kr |
| 2024 | 288 441 kr | 53 472 kr | 52 648 kr | 156 540 kr | 32 779 kr | 123 761 kr |
| 2023 | 312 029 kr | 62 674 kr | 63 371 kr | 133 705 kr | −19 869 kr | 153 574 kr |
| 2022 | 261 989 kr | −29 424 kr | −28 498 kr | 79 363 kr | −83 240 kr | 162 603 kr |
| 2021 | 334 775 kr | −32 530 kr | −31 663 kr | 98 009 kr | −54 743 kr | 152 752 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 60 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/912110621/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912110621/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912110621",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 247537, "operating_profit": -32410, "net_profit": -31336, "equity": 1443, … },
{ "year": 2024, "revenue": 288441, "operating_profit": 53472, "net_profit": 52648, "equity": 32779, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "912110621" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS de siste årene.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 08.07.2013Styre
2Sist endret 08.07.2013Regnskapsfører
1Sist endret 08.07.2013API og MCPGET /company/912110621/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912110621/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912110621",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "912110621" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Anita Tågerud | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/912110621/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912110621/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912110621",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "912110621" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS | BEDR | Produksjon av andre trevarer og varer av kork, strå og flettematerialer | Nord-Aurdal | − |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 17.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.3.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.2.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.2.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.2.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.2.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/912110621/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912110621/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912110621",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-17", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "912110621" })Spør AI-assistenten
Når leverte Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 1,1 % | 36,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,78 | 1,35 |
| Gjeldsgrad | 86,74 | 0,97 |
| Egenkapitalrentabilitet | -2171,6 % | 12,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/912110621/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912110621/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912110621",
"nace_code": "16.280",
"industry_count": 102,
"revenue": { "value": 247537, "percentile": 0.4158 },
"operating_margin": { "value": -0.1309, "percentile": 0.25 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "912110621" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS blant de 102 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS blant de største selskapene innen produksjon av andre trevarer og varer av kork, strå og flettematerialer?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS
Hvor stor er bransjen Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS tilhører?
Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS er ett av 460 selskaper i Norge innen produksjon av andre trevarer og varer av kork, strå og flettematerialer.
Hvor lenge har Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS ble etablert i 2013 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 66 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS?
Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS er registrert i bransjen Produksjon av andre trevarer og varer av kork, strå og flettematerialer (næringskode 16.280). Registrert aktivitet: Rammeverksted og detaljhandel med klær og interiør.
Hvem leder Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS?
Anita Tågerud er registrert som daglig leder i Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS.
Hvilke eiere står bak Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS?
Største aksjonær i Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS er Anita Tågerud med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS med overskudd?
I 2025 omsatte Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS for 247 537 kr, ned 14 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 31 336 kr.
Hvor mye egenkapital har Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS en egenkapital på 1 443 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 1,1 %.
Hvilken regnskapsfører bruker Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS?
I Enhetsregisteret er Anita's Drøm Rammeverksted Og Handleri AS registrert med regnskapsfører Arild Bråten Regnskap AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.