Ski Brudesalong AS
- Omsetning
- 2,4 mill
- −11,8 %
- Resultat
- −380 753
- 7 års regnskap
Om Ski Brudesalong AS
Ski Brudesalong AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nordre Follo, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med klær. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Anette Lien er daglig leder, og Anette Lien er styreleder. I 2025 hadde Ski Brudesalong AS en omsetning på 2,42 mill kr, en nedgang på 12 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 380 753 kr. Egenkapitalen var −464 609 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anette Lien med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 64 innen detaljhandel med klær i Nordre Follo, og ett av 5 463 i Norge. Det er eldre enn 73 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (53 %).
Aktivitet
Drift av brudesalong, import og handelsvirksomhet, konsulentvirksomhet knyttet til dette, samt å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Formål
Brudesalong, import og handelsvirksomhet, konsulentvirksomhet knyttet til dette, samt å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
API og MCPGET /company/912001016
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912001016" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912001016",
"name": "SKI BRUDESALONG AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.710",
"nace_desc": "Detaljhandel med klær",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORDRE FOLLO", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "912001016" })Spør AI-assistenten
Hva driver Ski Brudesalong AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Ski Brudesalong AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Ski Brudesalong AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −11,8 % fra 2024 · −15,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,42 mill kr | −355 428 kr | −380 753 kr | 1,12 mill kr | −464 609 kr | 1,59 mill kr |
| 2024 | 2,74 mill kr | −39 998 kr | −71 418 kr | 1,09 mill kr | −83 855 kr | 1,17 mill kr |
| 2023 | 2,52 mill kr | 467 421 kr | 427 408 kr | 1,99 mill kr | 984 311 kr | 1,01 mill kr |
| 2022 | 2,94 mill kr | −10 444 kr | −40 306 kr | 1,33 mill kr | 556 902 kr | 774 129 kr |
| 2021 | 2,85 mill kr | −11 896 kr | −23 963 kr | 1,17 mill kr | 597 208 kr | 570 630 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 50 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 21 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/912001016/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912001016/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912001016",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2416867,
"operating_profit": -355428,
"net_profit": -380753,
"equity": -464609,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2740320,
"operating_profit": -39998,
"net_profit": -71418,
"equity": -83855,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "912001016" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Ski Brudesalong AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Ski Brudesalong AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Ski Brudesalong AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 11.11.2016Styre
1Sist endret 11.11.2016Regnskapsfører
1Sist endret 28.11.2019API og MCPGET /company/912001016/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912001016/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912001016",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "912001016" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Ski Brudesalong AS?
List alle roller i Ski Brudesalong AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Ski Brudesalong AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
- Anette Lien100 %
- Kine-Helen Nensethhadde 50 %
- Tina Roppestadhadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Anette Lien | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 770 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/912001016/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912001016/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912001016",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "912001016" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Ski Brudesalong AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ski Brudesalong AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ski Brudesalong AS | BEDR | Detaljhandel med klær | Nordre Follo | − |
Kunngjøringer24
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 15.9.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.9.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.8.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/912001016/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912001016/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912001016",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "912001016" })Spør AI-assistenten
Når ble Ski Brudesalong AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Ski Brudesalong AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Ski Brudesalong AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 49,7 % av driftsinntektene — 30,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -14,7 % | 1,8 % |
| Resultatmargin | -15,8 % | 0,9 % |
| Egenkapitalandel | -41,4 % | 34,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,89 | 1,71 |
| Omsetningsvekst (siste år) | -11,8 % | +3,0 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 43,4 % | 53,2 % |
| Lønnskostnad | 21,3 % | 23,6 % |
| Annen driftskostnad | 49,7 % | 18,9 % |
| Avskrivninger | 0,3 % | 0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/912001016/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/912001016/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "912001016",
"nace_code": "47.710",
"industry_count": 2627,
"revenue": { "value": 2416867, "percentile": 0.5117 },
"operating_margin": { "value": -0.1471, "percentile": 0.204 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "912001016" })Spør AI-assistenten
Er Ski Brudesalong AS blant de største selskapene innen detaljhandel med klær?
Hvor solid er Ski Brudesalong AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Ski Brudesalong AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Ski Brudesalong AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ski Brudesalong AS?
Det er registrert 5 463 selskaper i Norge innen detaljhandel med klær, hvorav 64 i Nordre Follo.
Er Ski Brudesalong AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2013, som er lenger enn 73 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 86 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Ski Brudesalong AS?
Ski Brudesalong AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er Ski Brudesalong AS?
Ski Brudesalong AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Ski Brudesalong AS?
Daglig leder i Ski Brudesalong AS er Anette Lien, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Ski Brudesalong AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Anette Lien største eier i Ski Brudesalong AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Ski Brudesalong AS?
I 2025 omsatte Ski Brudesalong AS for 2,42 mill kr, ned 12 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 380 753 kr.
Hvor solid er balansen til Ski Brudesalong AS?
Egenkapitalen i Ski Brudesalong AS var −464 609 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −41,4 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Ski Brudesalong AS?
Ski Brudesalong AS har en registrert aksjekapital på 531 000 kr, fordelt på 1 770 aksjer.
Hvem fører regnskapet til Ski Brudesalong AS?
Skybasert Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Ski Brudesalong AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.