- Omsetning
- 14,5 mill
- +42,9 %
- Resultat
- 17 073
- −52 %
Om Campingtilbehør4u AS
Campingtilbehør4u AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uspesifisert engroshandel. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Johan Anders Wiklander er styrets leder. I 2025 hadde Campingtilbehør4u AS en omsetning på 14,53 mill kr, en økning på 43 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 17 073 kr. Egenkapitalen var −679 333 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Campingtilbehør 4u Norden Ab med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 225 innen uspesifisert engroshandel i Oslo, og ett av 1 265 i Norge. Det ble etablert samme år som 44 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (67 %).
Aktivitet
Salg og kjøp av campingprodukter og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Samt kjøp, salg og utleie av eiendom og lokaler.
Formål
Salg og kjøp av campingprodukter og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak, samt tilby tjenester innen produksjon, software, rådgivning, tjenester innen markedsføring og alt annet som assosieres innen samme området og annet som naturlig hører innunder. Samt kjøp, salg, utleie av eiendom og lokaler og finansiering av dette og utlån.
API og MCPGET /company/911859157
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911859157" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911859157",
"name": "CAMPINGTILBEHØR4U AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "46.900",
"nace_desc": "Uspesifisert engroshandel",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "911859157" })Spør AI-assistenten
Hva driver Campingtilbehør4u AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Campingtilbehør4u AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Campingtilbehør4u AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +42,9 % fra 2024 · +66,7 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,53 mill kr | 197 514 kr | 17 073 kr | 244 080 kr | −679 333 kr | 923 413 kr |
| 2024 | 10,16 mill kr | 135 857 kr | 35 534 kr | 466 609 kr | −696 405 kr | 1,16 mill kr |
| 2023 | 6,17 mill kr | 70 572 kr | 41 012 kr | 496 349 kr | −731 940 kr | 1,23 mill kr |
| 2022 | 6,92 mill kr | 79 514 kr | 79 375 kr | 168 141 kr | −772 952 kr | 941 093 kr |
| 2021 | 8,71 mill kr | 259 867 kr | 314 480 kr | 238 531 kr | −852 327 kr | 1,09 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 97 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 39 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Kundefordringer står for om lag 60 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/911859157/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911859157/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911859157",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 14525070,
"operating_profit": 197514,
"net_profit": 17073,
"equity": -679333,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 10161067,
"operating_profit": 135857,
"net_profit": 35534,
"equity": -696405,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "911859157" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Campingtilbehør4u AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Campingtilbehør4u AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Campingtilbehør4u AS per år.
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 23.02.2026Regnskapsfører
1Sist endret 24.11.2022Revisor
1Sist endret 20.09.2021API og MCPGET /company/911859157/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911859157/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911859157",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "911859157" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Campingtilbehør4u AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Campingtilbehør4u AS?
Hvem er regnskapsfører for Campingtilbehør4u AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Ajn Trailer Sverige Abhadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Campingtilbehør 4u Norden Ab | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/911859157/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911859157/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911859157",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "CAMPINGTILBEHØR 4U NORDEN AB",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "911859157" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Campingtilbehør4u AS eier Campingtilbehør 4u Norden Ab, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Campingtilbehør4u AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Campingtilbehør4u AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Campingtilbehør4u AS | BEDR | Uspesifisert engroshandel | Oslo | − |
Kunngjøringer23
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.2.2026 | Signatur ↗ |
| 23.2.2026 | Styre ↗ |
| 10.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.11.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.5.2022 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/911859157/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911859157/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911859157",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-23", "type": "Signatur", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "911859157" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Campingtilbehør4u AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Campingtilbehør4u AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Campingtilbehør4u AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 97,1 % av driftsinntektene — 35,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,4 % | 3,6 % |
| Resultatmargin | 0,1 % | 3,4 % |
| Egenkapitalandel | -278,3 % | 46,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,26 | 1,79 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +42,9 % | +1,6 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 97,1 % | 61,4 % |
| Annen driftskostnad | 1,5 % | 15,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/911859157/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911859157/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911859157",
"nace_code": "46.900",
"industry_count": 849,
"revenue": { "value": 14525070, "percentile": 0.8349 },
"operating_margin": { "value": 0.0136, "percentile": 0.4039 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "911859157" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Campingtilbehør4u AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Campingtilbehør4u AS på i bransjen?
Hvor ligger Campingtilbehør4u AS blant de 849 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Campingtilbehør4u AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Campingtilbehør4u AS?
Det er registrert 1 265 selskaper i Norge innen uspesifisert engroshandel, hvorav 225 i Oslo.
Er Campingtilbehør4u AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2013, som er lenger enn 45 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 44 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Campingtilbehør4u AS i Enhetsregisteret?
Campingtilbehør4u AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Campingtilbehør4u AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Campingtilbehør4u AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Campingtilbehør 4u Norden Ab største eier i Campingtilbehør4u AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Campingtilbehør4u AS?
Campingtilbehør4u AS hadde i 2025 en omsetning på 14,53 mill kr og et overskudd på 17 073 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor solid er balansen til Campingtilbehør4u AS?
Egenkapitalen i Campingtilbehør4u AS var −679 333 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −278,3 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Campingtilbehør4u AS?
Campingtilbehør4u AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 aksjer.
Er Campingtilbehør4u AS registrert i MVA-registeret?
Campingtilbehør4u AS er registrert i MVA-registeret (siden 2014) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Campingtilbehør4u AS?
Campingtilbehør4u AS har organisasjonsnummer 911 859 157. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.