Bs Mal Og Vedlikehold AS
Org.nr 911763400
Om Bs Mal Og Vedlikehold AS
Bs Mal Og Vedlikehold AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Maler- og glassarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Besim Shkreta er daglig leder, og Besim Shkreta er styreleder. I 2025 hadde Bs Mal Og Vedlikehold AS en omsetning på 103 625 kr, en nedgang på 91 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 50 325 kr. Egenkapitalen var −173 764 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Besim Shkreta med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 785 innen maler- og glassarbeid i Oslo, og ett av 4 970 i Norge. Det er eldre enn 71 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Maler, snekker.
Formål
Oppussing, vedlikehold og styling av boliger, fritidsboliger og næringsbygg og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103 625 kr | −50 290 kr | −50 325 kr | 195 222 kr | −173 764 kr | 368 986 kr |
| 2024 | 1,17 mill kr | 419 026 kr | 316 010 kr | 558 874 kr | −123 439 kr | 682 314 kr |
| 2023 | 126 894 kr | −94 687 kr | −98 089 kr | 83 319 kr | −439 450 kr | 522 769 kr |
| 2022 | 188 840 kr | −143 556 kr | −127 295 kr | 222 769 kr | −341 360 kr | 564 130 kr |
| 2021 | 221 100 kr | −92 073 kr | −96 000 kr | 81 843 kr | −214 066 kr | 295 909 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 18 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 79 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 03.04.2013Styre
2Sist endret 03.04.2013Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Besim Shkreta | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Bs Mal Og Vedlikehold AS | BEDR | Maler- og glassarbeid | Oslo | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 14.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.9.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.10.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.7.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.7.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -89,0 % | 34,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,52 | 1,42 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Bs Mal Og Vedlikehold AS
Hvor stor er bransjen Bs Mal Og Vedlikehold AS tilhører?
Bs Mal Og Vedlikehold AS er ett av 785 selskaper innen maler- og glassarbeid i Oslo, og ett av 4 970 på landsbasis.
Hvor lenge har Bs Mal Og Vedlikehold AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Bs Mal Og Vedlikehold AS ble etablert i 2013 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 71 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Bs Mal Og Vedlikehold AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Bs Mal Og Vedlikehold AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Bs Mal Og Vedlikehold AS?
Bs Mal Og Vedlikehold AS er registrert i bransjen Maler- og glassarbeid (næringskode 43.340). Registrert aktivitet: Maler, snekker.
Hvem leder Bs Mal Og Vedlikehold AS?
Besim Shkreta er registrert som daglig leder i Bs Mal Og Vedlikehold AS.
Hvilke eiere står bak Bs Mal Og Vedlikehold AS?
Største aksjonær i Bs Mal Og Vedlikehold AS er Besim Shkreta med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Bs Mal Og Vedlikehold AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 103 625 kr, ned 91 % fra 2024. Egenkapitalen var −173 764 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Bs Mal Og Vedlikehold AS?
Driftsresultatet for 2025 var −50 290 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvilket org.nr har Bs Mal Og Vedlikehold AS?
Bs Mal Og Vedlikehold AS har organisasjonsnummer 911 763 400. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvorfor har ikke Bs Mal Og Vedlikehold AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Bs Mal Og Vedlikehold AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.