Snoveien 17-19 AS
- Omsetning
- 4,4 mill
- +104,6 %
- Resultat
- 3,1 mill
- +165,4 %
Om Snoveien 17-19 AS
Snoveien 17-19 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Harald Taasen er daglig leder, og Bjørn Thorkildsen er styreleder. I 2025 hadde Snoveien 17-19 AS en omsetning på 4,45 mill kr, en økning på 105 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 3,12 mill kr. Egenkapitalen var −26,20 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Høvik Stasjonsby KS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 211 innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Oslo, og ett av 12 876 i Norge. Det ble etablert samme år som 408 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Eie, forvalte og utvikle fast eiendom.
API og MCPGET /company/911675587
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911675587" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911675587",
"name": "SNOVEIEN 17-19 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.320",
"nace_desc": "Eiendomsforvaltning på oppdrag",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "911675587" })Spør AI-assistenten
Er Snoveien 17-19 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Snoveien 17-19 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Snoveien 17-19 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +104,6 % fra 2024 · +141,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,45 mill kr | 3,39 mill kr | 3,12 mill kr | 234,42 mill kr | −26,20 mill kr | 260,62 mill kr |
| 2024 | 2,17 mill kr | 932 960 kr | 1,18 mill kr | 186,19 mill kr | −29,33 mill kr | 215,51 mill kr |
| 2023 | 2,18 mill kr | −133 272 kr | −7,40 mill kr | 154,57 mill kr | −30,50 mill kr | 185,07 mill kr |
| 2022 | 2,12 mill kr | −391 003 kr | −4,96 mill kr | 152,66 mill kr | −23,10 mill kr | 175,77 mill kr |
| 2021 | 1,84 mill kr | −1,43 mill kr | −3,92 mill kr | 130,52 mill kr | −18,15 mill kr | 148,67 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 24 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 110 000 kr
API og MCPGET /company/911675587/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911675587/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911675587",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4449000,
"operating_profit": 3387833,
"net_profit": 3124670,
"equity": -26203019,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2174000,
"operating_profit": 932960,
"net_profit": 1177289,
"equity": -29327688,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "911675587" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Snoveien 17-19 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Snoveien 17-19 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Snoveien 17-19 AS de siste årene.
Roller og styre8
Daglig leder
1Sist endret 13.03.2017Styre
5Sist endret 04.05.2022Regnskapsfører
1Sist endret 13.03.2017Revisor
1Sist endret 13.03.2017API og MCPGET /company/911675587/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911675587/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911675587",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "911675587" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Snoveien 17-19 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Snoveien 17-19 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Snoveien 17-19 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Høvik Stasjonsby KS100 %
- Cabehefa AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Høvik Stasjonsby KS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/911675587/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911675587/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911675587",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HØVIK STASJONSBY KS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "911675587" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Snoveien 17-19 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Snoveien 17-19 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Snoveien 17-19 AS eier Høvik Stasjonsby KS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/911675587/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911675587/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911675587",
"chain": [
{ "org_no": "918458964", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "911675587", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "911675587" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Snoveien 17-19 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Snoveien 17-19 AS | BEDR | Eiendomsforvaltning på oppdrag | Oslo | − |
Kunngjøringer26
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 22.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.4.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 26.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.5.2022 | Styre ↗ |
| 24.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.5.2020 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/911675587/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911675587/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911675587",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-22", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "911675587" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Snoveien 17-19 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Snoveien 17-19 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Snoveien 17-19 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Kostnadsfordelingen ligger nær bransjenormen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 76,1 % | 18,3 % |
| Resultatmargin | 70,2 % | 10,0 % |
| Egenkapitalandel | -11,2 % | 45,6 % |
| Likviditetsgrad | 63,60 | 1,87 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +104,6 % | +2,6 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 23,9 % | 22,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/911675587/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911675587/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911675587",
"nace_code": "68.320",
"industry_count": 4183,
"revenue": { "value": 4449000, "percentile": 0.8641 },
"operating_margin": { "value": 0.7615, "percentile": 0.912 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "911675587" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Snoveien 17-19 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Snoveien 17-19 AS blant de største selskapene innen eiendomsforvaltning på oppdrag?
Hvor solid er Snoveien 17-19 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+8 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Snoveien 17-19 AS
Hvor stor er bransjen Snoveien 17-19 AS tilhører?
Snoveien 17-19 AS er ett av 1 211 selskaper innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Oslo, og ett av 12 876 på landsbasis.
Hvor lenge har Snoveien 17-19 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Snoveien 17-19 AS ble etablert i 2013 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 54 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Snoveien 17-19 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Snoveien 17-19 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Snoveien 17-19 AS?
Organisasjonsformen til Snoveien 17-19 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Snoveien 17-19 AS?
Harald Taasen er registrert som daglig leder i Snoveien 17-19 AS.
Hvem er styreleder i Snoveien 17-19 AS?
Styrets leder i Snoveien 17-19 AS er Bjørn Thorkildsen. Styret har totalt 4 registrerte medlemmer.
Hvilke eiere står bak Snoveien 17-19 AS?
Største aksjonær i Snoveien 17-19 AS er Høvik Stasjonsby KS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Snoveien 17-19 AS med overskudd?
I 2025 omsatte Snoveien 17-19 AS for 4,45 mill kr, opp 105 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 3,12 mill kr.
Hvor stor aksjekapital har Snoveien 17-19 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Snoveien 17-19 AS er 30 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor solid er økonomien i Snoveien 17-19 AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Snoveien 17-19 AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.