- Omsetning
- 11,8 mill
- +12,1 %
- Resultat
- −1,1 mill
- 7 års regnskap
Om Tindevindu AS
Tindevindu AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ullensaker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Kristine Nissen Alberto er daglig leder, og Sverre Kværner er styreleder. I 2025 hadde Tindevindu AS en omsetning på 11,80 mill kr, en økning på 12 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1,13 mill kr. Egenkapitalen var 562 987 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Stangeskovene Handel AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 9 innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass i Ullensaker, og ett av 1 657 i Norge. Det ble etablert samme år som 39 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (80 %).
Aktivitet
Nettsalg av vinduer og dører.
Formål
Salg av vinduer og annet som naturlig faller sammen med dette (dører, listverk, foringer m.m.).
API og MCPGET /company/911668785
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911668785" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911668785",
"name": "TINDEVINDU AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.520",
"nace_desc": "Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ULLENSAKER", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "911668785" })Spør AI-assistenten
Når ble Tindevindu AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Ullensaker holder Tindevindu AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Tindevindu AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +12,1 % fra 2024 · −1,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,80 mill kr | −1,42 mill kr | −1,13 mill kr | 2,61 mill kr | 562 987 kr | 2,05 mill kr |
| 2024 | 10,52 mill kr | −896 843 kr | −746 189 kr | 3,43 mill kr | 832 298 kr | 2,60 mill kr |
| 2023 | 11,42 mill kr | −1,26 mill kr | −976 191 kr | 9,94 mill kr | 910 657 kr | 9,03 mill kr |
| 2022 | 11,84 mill kr | −1,58 mill kr | 242 479 kr | 3,23 mill kr | 391 848 kr | 2,84 mill kr |
| 2021 | 11,95 mill kr | −623 853 kr | −624 262 kr | 1,45 mill kr | 149 370 kr | 1,30 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 65 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 14 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 29 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Kundefordringer står for om lag 26 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 1,2 mill kr (45 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 2,8 mill kr
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 69 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 63 000 kr
API og MCPGET /company/911668785/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911668785/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911668785",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 11797672,
"operating_profit": -1417369,
"net_profit": -1128441,
"equity": 562987,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 10522059,
"operating_profit": -896843,
"net_profit": -746189,
"equity": 832298,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "911668785" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tindevindu AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Tindevindu AS per år.
Hvordan har omsetningen til Tindevindu AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 21.06.2018Styre
3Sist endret 14.06.2023Regnskapsfører
1Sist endret 23.05.2016Revisor
1Sist endret 08.11.2025API og MCPGET /company/911668785/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911668785/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911668785",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "911668785" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Tindevindu AS?
Hvem er regnskapsfører for Tindevindu AS?
List alle roller i Tindevindu AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
4 ute · 1 endret eierandel
- Detwee AShadde 29,8 %
- Løken Trevare A/shadde 9,7 %
- Ben Fischerhadde 4,3 %
- Whitestone AShadde 2,9 %
- Stangeskovene Handel AS53,2 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stangeskovene Handel AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 6 935 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/911668785/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911668785/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911668785",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "STANGESKOVENE HANDEL AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "911668785" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Tindevindu AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tindevindu AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Tindevindu AS eier Stangeskovene Handel AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 36 beregnede eiere.
Andre selskaper eid av Stangeskovene Handel AS
8 selskaperAPI og MCPGET /company/911668785/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911668785/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911668785",
"chain": [
{ "org_no": "990651353", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "990651388", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "916193971", "owner_pct": 51.63, … },
…
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "911668785" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Tindevindu AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Tindevindu AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Tindevindu AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tindevindu AS | BEDR | Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass | Ullensaker | − |
Kunngjøringer54
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.11.2025 | Revisor ↗ |
| 7.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.7.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.7.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 14.6.2023 | Styre ↗ |
| 13.6.2023 | Kapital ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/911668785/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911668785/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911668785",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-11-08", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "911668785" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Tindevindu AS sist endret?
Har Tindevindu AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Tindevindu AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 33,8 % av driftsinntektene — 19,5 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -12,0 % | 2,1 % |
| Resultatmargin | -9,6 % | 1,7 % |
| Egenkapitalandel | 21,5 % | 44,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,27 | 1,97 |
| Gjeldsgrad | 3,64 | 0,85 |
| Egenkapitalrentabilitet | -200,4 % | 6,0 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +12,1 % | +3,9 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 64,7 % | 62,9 % |
| Lønnskostnad | 13,6 % | 18,8 % |
| Annen driftskostnad | 33,8 % | 14,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/911668785/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/911668785/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "911668785",
"nace_code": "47.520",
"industry_count": 1286,
"revenue": { "value": 11797672, "percentile": 0.6808 },
"operating_margin": { "value": -0.1201, "percentile": 0.1468 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "911668785" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Tindevindu AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tindevindu AS blant de største selskapene innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass?
Hvor solid er Tindevindu AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Immaterielle rettigheter
Tindevindu AS har 1 varemerke registrert eller søkt hos Patentstyret.
| Tittel | Søknadsnr. | Reg.nr. | Status | Utløp |
|---|---|---|---|---|
| VillaVindu ↗ | 201311737 | − | Henlagt | − |
Kilde: Patentstyret
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Tindevindu AS
Hvor stor er bransjen Tindevindu AS tilhører?
Tindevindu AS er ett av 9 selskaper innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass i Ullensaker, og ett av 1 657 på landsbasis.
Hvor lenge har Tindevindu AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Tindevindu AS ble etablert i 2013 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 52 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Tindevindu AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tindevindu AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Tindevindu AS med?
Tindevindu AS er registrert i bransjen Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass (næringskode 47.520). Registrert aktivitet: Nettsalg av vinduer og dører.
Hvem leder Tindevindu AS?
Kristine Nissen Alberto er registrert som daglig leder i Tindevindu AS.
Hvilke eiere står bak Tindevindu AS?
Tindevindu AS eies i hovedsak av Stangeskovene Handel AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Tindevindu AS for i 2025?
I 2025 omsatte Tindevindu AS for 11,80 mill kr, opp 12 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 1,13 mill kr.
Eier Tindevindu AS patenter eller varemerker?
Tindevindu AS har 1 varemerke registrert hos Patentstyret.
Er Tindevindu AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2013. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.