Tuenveien 64 AS
- Omsetning
- 3,1 mill
- +5,5 %
- Resultat
- 931 661
- −8,3 %
Om Tuenveien 64 AS
Tuenveien 64 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2009 og har vært i drift i 17 år. John Grimstad-Henninger er daglig leder, og John Grimstad-Henninger er styreleder. I 2025 hadde Tuenveien 64 AS en omsetning på 3,07 mill kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 931 661 kr. Egenkapitalen var 1,24 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Hb Gruppen AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 901 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Lillestrøm, og ett av 76 560 i Norge. Det er eldre enn 59 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Kjøp og drift av eiendom.
Formål
Investering i og drift med utvikling av fast eiendom.
API og MCPGET /company/894039132
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/894039132" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "894039132",
"name": "TUENVEIEN 64 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "894039132" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Tuenveien 64 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Tuenveien 64 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Tuenveien 64 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +5,5 % fra 2024 · +55,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,07 mill kr | 1,84 mill kr | 931 661 kr | 18,22 mill kr | 1,24 mill kr | 16,98 mill kr |
| 2024 | 2,91 mill kr | 1,71 mill kr | 1,02 mill kr | 18,81 mill kr | 310 235 kr | 18,50 mill kr |
| 2023 | 2,47 mill kr | 47 347 kr | −1,09 mill kr | 19,37 mill kr | −706 192 kr | 20,07 mill kr |
| 2022 | 2,27 mill kr | 911 909 kr | 88 416 kr | 18,00 mill kr | 384 655 kr | 17,62 mill kr |
| 2021 | 1,97 mill kr | 960 985 kr | 263 029 kr | 18,72 mill kr | 296 239 kr | 18,42 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 23 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/894039132/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/894039132/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "894039132",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3066439,
"operating_profit": 1841548,
"net_profit": 931661,
"equity": 1241896,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2907205,
"operating_profit": 1707629,
"net_profit": 1016427,
"equity": 310235,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "894039132" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Tuenveien 64 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Tuenveien 64 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Tuenveien 64 AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 22.07.2013Styre
3Sist endret 22.07.2013Regnskapsfører
1Sist endret 22.12.2025API og MCPGET /company/894039132/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/894039132/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "894039132",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "894039132" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Tuenveien 64 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tuenveien 64 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Tuenveien 64 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Hb Gruppen AS100 %
- Hb Blikk AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Hb Gruppen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/894039132/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/894039132/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "894039132",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HB GRUPPEN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "894039132" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Tuenveien 64 AS eier Hb Gruppen AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Tuenveien 64 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tuenveien 64 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/894039132/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/894039132/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "894039132",
"chain": [
{ "org_no": "918280170", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "914407907", "owner_pct": 60, … },
{ "org_no": "894039132", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "894039132" })Spør AI-assistenten
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Tuenveien 64 AS?
Hvem eier Tuenveien 64 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tuenveien 64 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Lillestrøm | − |
Kunngjøringer29
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 6.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/894039132/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/894039132/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "894039132",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "894039132" })Spør AI-assistenten
Når ble Tuenveien 64 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Tuenveien 64 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Tuenveien 64 AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 23,2 % av driftsinntektene — 4,0 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 60,1 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 30,4 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 6,8 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,51 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 13,67 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 75,0 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +5,5 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 23,2 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 16,7 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/894039132/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/894039132/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "894039132",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 3066439, "percentile": 0.806 },
"operating_margin": { "value": 0.6005, "percentile": 0.7023 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "894039132" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Tuenveien 64 AS blant de 64570 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Tuenveien 64 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tuenveien 64 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Tuenveien 64 AS
Hvor stor er bransjen Tuenveien 64 AS tilhører?
Tuenveien 64 AS er ett av 901 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Lillestrøm, og ett av 76 560 på landsbasis.
Hvor lenge har Tuenveien 64 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Tuenveien 64 AS ble etablert i 2009 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 59 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Tuenveien 64 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tuenveien 64 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Tuenveien 64 AS?
John Grimstad-Henninger er registrert som daglig leder i Tuenveien 64 AS.
Hvem eier Tuenveien 64 AS?
Tuenveien 64 AS eies i hovedsak av Hb Gruppen AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Tuenveien 64 AS for i 2025?
Tuenveien 64 AS hadde i 2025 en omsetning på 3,07 mill kr og et overskudd på 931 661 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Tuenveien 64 AS?
Driftsresultatet for 2025 var 1,84 mill kr (driftsmargin 60,1 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Tuenveien 64 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Tuenveien 64 AS en egenkapital på 1,24 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 6,8 %.
Hvilket org.nr har Tuenveien 64 AS?
Tuenveien 64 AS har org.nr 894 039 132 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvilken regnskapsfører bruker Tuenveien 64 AS?
I Enhetsregisteret er Tuenveien 64 AS registrert med regnskapsfører Progressum AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.