Enebakkveien 69 AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −17,5 mill
- 7 års regnskap
Om Enebakkveien 69 AS
Enebakkveien 69 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2007 og har vært i drift i 19 år. Selskapet er under avvikling. Terje Steen er styrets leder. I 2025 hadde Enebakkveien 69 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 17,49 mill kr. Egenkapitalen var 33,55 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Blåin AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 843 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Trondheim, og ett av 76 536 i Norge. Det er eldre enn 65 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Utvikling og salg av egen fast eiendom, samt erverv og utleie av eiendommer og investeringer innen samme område.
API og MCPGET /company/891032692
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/891032692" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "891032692",
"name": "ENEBAKKVEIEN 69 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "891032692" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Enebakkveien 69 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Enebakkveien 69 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Trondheim holder Enebakkveien 69 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −20,61 mill kr | −17,49 mill kr | 82,63 mill kr | 33,55 mill kr | 49,07 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −1,63 mill kr | −1,20 mill kr | 99,35 mill kr | 51,05 mill kr | 48,31 mill kr |
| 2023 | 62 662 kr | −670 666 kr | 2,68 mill kr | 95,85 mill kr | 48,62 mill kr | 47,23 mill kr |
| 2022 | 132 548 kr | −283 137 kr | 1,13 mill kr | 187,14 mill kr | 41,73 mill kr | 145,41 mill kr |
| 2021 | 193 501 kr | −530 131 kr | −270 757 kr | 138,00 mill kr | 37,75 mill kr | 100,25 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 100 000 kr
- Gjeld til konsernselskaper
- 43 mill kr (52 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 19 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 53 000 kr
API og MCPGET /company/891032692/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/891032692/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "891032692",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 0,
"operating_profit": -20613027,
"net_profit": -17494330,
"equity": 33554896,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 0,
"operating_profit": -1628895,
"net_profit": -1202380,
"equity": 51049226,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "891032692" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Enebakkveien 69 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Enebakkveien 69 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Enebakkveien 69 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 09.04.2026Revisor
1Sist endret 04.02.2012API og MCPGET /company/891032692/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/891032692/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "891032692",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "891032692" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Enebakkveien 69 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Enebakkveien 69 AS?
List alle roller i Enebakkveien 69 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Blåin AS100 %
- Trym Eiendom AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Blåin AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/891032692/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/891032692/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "891032692",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "BLÅIN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "891032692" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Enebakkveien 69 AS eier Blåin AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Enebakkveien 69 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Enebakkveien 69 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Blåin AS
16 selskaperAPI og MCPGET /company/891032692/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/891032692/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "891032692",
"chain": [
{ "org_no": "913845374", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "891032692", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "891032692" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Enebakkveien 69 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Enebakkveien 69 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Enebakkveien 69 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Trondheim | − |
Kunngjøringer45
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.4.2026 | Styre ↗ |
| 8.4.2026 | Oppløsning ↗ |
| 16.3.2026 | Kapital ↗ |
| 16.3.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 16.3.2026 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
| 17.1.2026 | Fisjonsbeslutning ↗ |
| 1.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.12.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/891032692/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/891032692/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "891032692",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-04-08", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "891032692" })Spør AI-assistenten
Har Enebakkveien 69 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Enebakkveien 69 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Enebakkveien 69 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre+Terje Steen(Styrets leder)−Karl Johan Kopreitan(Styremedlem)−Per Eivind Skeid(Styrets leder)−Terje Steen(Daglig leder)
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Endring i roller og styre
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 40,6 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 19,14 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 1,46 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -52,1 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/891032692/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/891032692/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "891032692",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64543,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0017 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "891032692" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Enebakkveien 69 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Enebakkveien 69 AS blant de 64543 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Enebakkveien 69 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+71 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Enebakkveien 69 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Enebakkveien 69 AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 2 843 i Trondheim.
Er Enebakkveien 69 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2007, som er lenger enn 65 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 376 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva har skjedd med Enebakkveien 69 AS?
Enebakkveien 69 AS er under avvikling. Selskapet er dermed ikke lenger i ordinær drift, men historiske regnskapstall og roller er fortsatt tilgjengelige på denne siden.
Hvem eier Enebakkveien 69 AS?
Enebakkveien 69 AS eies i hovedsak av Blåin AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Er Enebakkveien 69 AS en del av et konsern?
Enebakkveien 69 AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Blåin AS, som eier 100 % av selskapet.
Hva er omsetningen til Enebakkveien 69 AS?
I sitt siste innleverte regnskap (2025) omsatte Enebakkveien 69 AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 17,49 mill kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Enebakkveien 69 AS?
Enebakkveien 69 AS har org.nr 891 032 692 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvem er revisor for Enebakkveien 69 AS?
Bdo AS er registrert som revisor for Enebakkveien 69 AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.