Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Øyvind Vågsvoll

Org.nr 887632472

Om Øyvind Vågsvoll

Øyvind Vågsvoll er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Farsund, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2004.

Aktivitet

Storfehold og melkeproduksjon. Graving og transport.

AI-sammendrag

Driften kombinerer melkeproduksjon på storfe med graving og transport, noe som gir en uvanlig diversifisert aktivitetsprofil for et enkeltpersonforetak i landbruket. Med fem ansatte og over to tiårs kontinuerlig drift siden 2004 fremstår virksomheten som solid forankret i Farsund-regionen. Fraværet av kunngjøringer siste to år tyder på stabil, hendelsesfattig drift uten vesentlige strukturelle endringer.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 16.03.2005
Regnskapsfører
repr. LISTA REGNSKAPSLAG ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 23.12.2004
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Øyvind VågsvollBEDRMelkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyrFarsund5

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    +LISTA REGNSKAPSLAG AS(Regnskapsfører)LISTA REGNSKAPSLAG SA(Regnskapsfører)
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:65

Innehaver er også involvert i

Spørsmål og svar om Øyvind Vågsvoll

Hva er statusen til Øyvind Vågsvoll?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Øyvind Vågsvoll i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører Øyvind Vågsvoll?

Øyvind Vågsvoll er registrert i bransjen Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr (næringskode 01.410). Registrert aktivitet: Storfehold og melkeproduksjon.

Hvilken selskapsform har Øyvind Vågsvoll?

Organisasjonsformen til Øyvind Vågsvoll er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Øyvind Vågsvoll?

Øyvind Vågsvoll er registrert som innehaver i Øyvind Vågsvoll.

Hvor mange jobber i Øyvind Vågsvoll?

Det er registrert 5 ansatte i Øyvind Vågsvoll, ifølge tall fra NAV Aa-registeret.

Når ble Øyvind Vågsvoll stiftet?

Selskapet ble etablert i 2004. Det gir en historikk på om lag 22 år i registrene.

Er Øyvind Vågsvoll MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2005. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Hvilken regnskapsfører bruker Øyvind Vågsvoll?

I Enhetsregisteret er Øyvind Vågsvoll registrert med regnskapsfører Lista Regnskapslag AS.

Alle kommuner i Agder