Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar

4 Kløver Thaimat Og Catering ANS

Org.nr 834401932

Om 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS

4 Kløver Thaimat Og Catering ANS er registrert som ansvarlig selskap med solidarisk ansvar med forretningsadresse i Gloppen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Drift av mobile serveringssteder. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år.

Aktivitet og formål

Drift av salgs-/kjøkkenvogner med thaimat, drikke og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

Roller og styre5

Regnskapsfører

1Sist endret 04.11.2024
Regnskapsfører
repr. ANCE ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Deltakere

4Sist endret 04.11.2024
Deltaker med fullt ansvarSignatur
Deltaker med fullt ansvarSignatur
Wilawan Hetle(f. 1983)
Deltaker med fullt ansvarSignatur
Deltaker med fullt ansvarSignatur

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
4 Kløver Thaimat Og Catering ANSBEDRDrift av mobile serveringsstederGloppen

Kunngjøringer1

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre

Også på denne adressen

Ofte spurt om 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS

Hva er statusen til 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS?

4 Kløver Thaimat Og Catering ANS er et aktivt selskap registrert som Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva gjør 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS?

4 Kløver Thaimat Og Catering ANS driver innen drift av mobile serveringssteder, med NACE-kode 56.120 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drift av salgs-/kjøkkenvogner med thaimat, drikke og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

Hvor ligger 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS?

Forretningsadressen til 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS er c/o Supannee Stoeylen Tjuavegen 5, 6823, SANDANE i Gloppen kommune.

Hvor gammelt er 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS?

4 Kløver Thaimat Og Catering ANS ble stiftet i 2024 og har dermed vært registrert i rundt 2 år.

Hva er organisasjonsnummeret til 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS?

4 Kløver Thaimat Og Catering ANS har organisasjonsnummer 834 401 932. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Hvem fører regnskapet til 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS?

Ance AS er registrert som regnskapsfører for 4 Kløver Thaimat Og Catering ANS.

Alle kommuner i Vestland