Inan Muthisin Transport AS
- Omsetning
- 1,1 mill
- 2025
- Resultat
- 248 326
- 3 års regnskap
Om Inan Muthisin Transport AS
Inan Muthisin Transport AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Godstransport på vei. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Muthisin Inan er styrets leder. I 2025 hadde Inan Muthisin Transport AS en omsetning på 1,07 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 248 326 kr. Egenkapitalen var 118 783 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Muthisin Inan med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 108 innen godstransport på vei i Oslo, og ett av 11 303 i Norge. Det ble etablert samme år som 766 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Transport av gods på vei.
Formål
Godstransport på vei og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
API og MCPGET /company/834218712
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/834218712" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "834218712",
"name": "INAN MUTHISIN TRANSPORT AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "49.410",
"nace_desc": "Godstransport på vei",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "834218712" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Inan Muthisin Transport AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Inan Muthisin Transport AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Inan Muthisin Transport AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,07 mill kr | 315 868 kr | 248 326 kr | 347 316 kr | 118 783 kr | 228 534 kr |
| 2024 | 0 kr | −5 787 kr | −5 787 kr | 29 998 kr | 24 214 kr | 5 784 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 46 prosent av driftsinntektene. Det ble avsatt utbytte tilsvarende om lag halvparten av årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 26 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 52 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/834218712/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/834218712/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "834218712",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1072004,
"operating_profit": 315868,
"net_profit": 248326,
"equity": 118783,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -5787, "net_profit": -5787, "equity": 24214, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "834218712" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Inan Muthisin Transport AS per år.
Hvordan har omsetningen til Inan Muthisin Transport AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Inan Muthisin Transport AS i 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 07.10.2024Regnskapsfører
1Sist endret 07.10.2024API og MCPGET /company/834218712/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/834218712/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "834218712",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "834218712" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Inan Muthisin Transport AS?
List alle roller i Inan Muthisin Transport AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Inan Muthisin Transport AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Muthisin Inan | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 300 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/834218712/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/834218712/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "834218712",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "834218712" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Inan Muthisin Transport AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Inan Muthisin Transport AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Inan Muthisin Transport AS | BEDR | Godstransport på vei | Oslo | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.10.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/834218712/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/834218712/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "834218712",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "834218712" })Spør AI-assistenten
Når ble Inan Muthisin Transport AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Inan Muthisin Transport AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Inan Muthisin Transport AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 34,2 % | 38,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,19 | 1,51 |
| Gjeldsgrad | 1,92 | 1,08 |
| Egenkapitalrentabilitet | 209,1 % | 11,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/834218712/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/834218712/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "834218712",
"nace_code": "49.410",
"industry_count": 4727,
"revenue": { "value": 1072004, "percentile": 0.3771 },
"operating_margin": { "value": 0.2947, "percentile": 0.8936 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "834218712" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Inan Muthisin Transport AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Inan Muthisin Transport AS blant de største selskapene innen godstransport på vei?
Hvor solid er Inan Muthisin Transport AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
INAN MUTHISIN TRANSPORT AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Transportsentralen Oslo Holding AS | Oslo | 0,3 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Inan Muthisin Transport AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Inan Muthisin Transport AS?
Det er registrert 11 303 selskaper i Norge innen godstransport på vei, hvorav 1 108 i Oslo.
Er Inan Muthisin Transport AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 16 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 766 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Inan Muthisin Transport AS i Enhetsregisteret?
Inan Muthisin Transport AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Inan Muthisin Transport AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Inan Muthisin Transport AS?
Muthisin Inan er registrert som styreleder i Inan Muthisin Transport AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Inan Muthisin Transport AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Muthisin Inan største eier i Inan Muthisin Transport AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Inan Muthisin Transport AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,07 mill kr. Egenkapitalen var 118 783 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Inan Muthisin Transport AS?
Egenkapitalen i Inan Muthisin Transport AS var 118 783 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 34,2 % av totalkapitalen.
Er Inan Muthisin Transport AS registrert i MVA-registeret?
Inan Muthisin Transport AS er registrert i MVA-registeret (siden 2025) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hvem fører regnskapet til Inan Muthisin Transport AS?
Alna Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Inan Muthisin Transport AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.