Beauty&art Studio AS
- Omsetning
- 1,2 mill
- +221,8 %
- Resultat
- −15 400
- −162 %
Om Beauty&art Studio AS
Beauty&art Studio AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Nozima Kadirova er daglig leder, og Nozima Kadirova er styreleder. I 2025 hadde Beauty&art Studio AS en omsetning på 1,23 mill kr, en økning på 222 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 15 400 kr. Egenkapitalen var 33 669 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nozima Kadirova med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 275 innen frisering og barbering i Oslo, og ett av 8 810 i Norge. Det ble etablert samme år som 678 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Manikyr. Negledesign. Pedikyr. Frisering og skjønnhetspleie.
Formål
Skjønnhetspleie.
API og MCPGET /company/833592122
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833592122" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833592122",
"name": "BEAUTY&ART STUDIO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "833592122" })Spør AI-assistenten
Er Beauty&art Studio AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Beauty&art Studio AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Beauty&art Studio AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +221,8 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,23 mill kr | −14 792 kr | −15 400 kr | 308 814 kr | 33 669 kr | 275 145 kr |
| 2024 | 380 688 kr | 31 570 kr | 24 852 kr | 254 496 kr | 49 069 kr | 205 428 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 65 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 62 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/833592122/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833592122/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833592122",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 1225165, "operating_profit": -14792, "net_profit": -15400, "equity": 33669, … },
{ "year": 2024, "revenue": 380688, "operating_profit": 31570, "net_profit": 24852, "equity": 49069, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "833592122" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Beauty&art Studio AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Beauty&art Studio AS per år.
Hvordan har omsetningen til Beauty&art Studio AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 27.06.2024Styre
2Sist endret 27.06.2024API og MCPGET /company/833592122/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833592122/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833592122",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "833592122" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Beauty&art Studio AS?
List alle roller i Beauty&art Studio AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Beauty&art Studio AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nozima Kadirova | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/833592122/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833592122/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833592122",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "833592122" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Beauty&art Studio AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Beauty&art Studio AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Beauty&art Studio | BEDR | Frisering og barbering | Oslo | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.6.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/833592122/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833592122/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833592122",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "833592122" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Beauty&art Studio AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Beauty&art Studio AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Beauty&art Studio AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 10,9 % | 28,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,07 | 1,31 |
| Gjeldsgrad | 8,17 | 1,52 |
| Egenkapitalrentabilitet | -45,7 % | 17,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/833592122/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833592122/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833592122",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3130,
"revenue": { "value": 1225165, "percentile": 0.4169 },
"operating_margin": { "value": -0.0121, "percentile": 0.286 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "833592122" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Beauty&art Studio AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Beauty&art Studio AS blant de største selskapene innen frisering og barbering?
Hvor solid er Beauty&art Studio AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Beauty&art Studio AS
Hvor stor er bransjen Beauty&art Studio AS tilhører?
Beauty&art Studio AS er ett av 1 275 selskaper innen frisering og barbering i Oslo, og ett av 8 810 på landsbasis.
Hvor lenge har Beauty&art Studio AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Beauty&art Studio AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 19 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Beauty&art Studio AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Beauty&art Studio AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Beauty&art Studio AS?
Nozima Kadirova er registrert som daglig leder i Beauty&art Studio AS.
Hvem er styreleder i Beauty&art Studio AS?
Styrets leder i Beauty&art Studio AS er Nozima Kadirova. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvem eier Beauty&art Studio AS?
Beauty&art Studio AS eies i hovedsak av Nozima Kadirova (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Beauty&art Studio AS med overskudd?
Beauty&art Studio AS hadde i 2025 en omsetning på 1,23 mill kr og et underskudd på 15 400 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor stor aksjekapital har Beauty&art Studio AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Beauty&art Studio AS er 30 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Er Beauty&art Studio AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2024. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.