Lr Fargestudio AS
- Omsetning
- 233 511
- +316,7 %
- Resultat
- 77 343
- +240,5 %
Om Lr Fargestudio AS
Lr Fargestudio AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tysnes, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Interiørdesignvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Lovise Dalland er styrets leder. I 2025 hadde Lr Fargestudio AS en omsetning på 233 511 kr, en økning på 317 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 77 343 kr. Egenkapitalen var 124 272 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Lovise Dalland med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 911 i Norge innen interiørdesignvirksomhet. Det ble etablert samme år som 264 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Interiørdesign.
Formål
Konsulenttjenester innen interiørdesign, fargesetting og annet som naturlig faller sammen med dette.
API og MCPGET /company/833022822
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833022822" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833022822",
"name": "LR FARGESTUDIO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "74.130",
"nace_desc": "Interiørdesignvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TYSNES", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "833022822" })Spør AI-assistenten
Hva driver Lr Fargestudio AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Lr Fargestudio AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Lr Fargestudio AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +316,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 233 511 kr | 98 065 kr | 77 343 kr | 148 745 kr | 124 272 kr | 24 473 kr |
| 2024 | 56 032 kr | 27 314 kr | 22 714 kr | 54 465 kr | 46 930 kr | 7 535 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 99 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/833022822/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833022822/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833022822",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 233511, "operating_profit": 98065, "net_profit": 77343, "equity": 124272, … },
{ "year": 2024, "revenue": 56032, "operating_profit": 27314, "net_profit": 22714, "equity": 46930, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "833022822" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Lr Fargestudio AS per år.
Hvordan har omsetningen til Lr Fargestudio AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Lr Fargestudio AS i 2025?
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 03.02.2026API og MCPGET /company/833022822/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833022822/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833022822",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "833022822" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Lr Fargestudio AS?
List alle roller i Lr Fargestudio AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Lovise Dalland | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 50 |
| Rebekka Rabben Restad | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 50 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/833022822/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833022822/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833022822",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "833022822" })Spør AI-assistenten
Er Lr Fargestudio AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Lr Fargestudio AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Lr Fargestudio AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Lr Fargestudio AS | BEDR | Interiørdesignvirksomhet | Tysnes | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.2.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/833022822/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833022822/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833022822",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "833022822" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Lr Fargestudio AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Lr Fargestudio AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Lr Fargestudio AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 83,5 % | 36,7 % |
| Likviditetsgrad | 6,08 | 1,48 |
| Gjeldsgrad | 0,20 | 0,85 |
| Egenkapitalrentabilitet | 62,2 % | 8,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/833022822/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/833022822/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "833022822",
"nace_code": "74.130",
"industry_count": 792,
"revenue": { "value": 233511, "percentile": 0.3868 },
"operating_margin": { "value": 0.42, "percentile": 0.9234 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "833022822" })Spør AI-assistenten
Er Lr Fargestudio AS blant de største selskapene innen interiørdesignvirksomhet?
Hvor solid er Lr Fargestudio AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Lr Fargestudio AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Lr Fargestudio AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lr Fargestudio AS?
Det er registrert 2 911 selskaper i Norge innen interiørdesignvirksomhet.
Er Lr Fargestudio AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 26 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 264 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Lr Fargestudio AS et aktivt selskap?
Lr Fargestudio AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Lr Fargestudio AS?
Lr Fargestudio AS driver innen interiørdesignvirksomhet, med NACE-kode 74.130 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Interiørdesign.
Hva slags selskap er Lr Fargestudio AS?
Lr Fargestudio AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Lr Fargestudio AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Lovise Dalland største eier i Lr Fargestudio AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Rebekka Rabben Restad med 50 %.
Hvordan går det økonomisk med Lr Fargestudio AS?
I 2025 omsatte Lr Fargestudio AS for 233 511 kr, opp 317 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 77 343 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Lr Fargestudio AS?
Lr Fargestudio AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Lr Fargestudio AS?
Forretningsadressen til Lr Fargestudio AS er c/o Rebekka Rabben Restad Grønåsen 4, 5680, TYSNES i Tysnes kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Lr Fargestudio AS?
Lr Fargestudio AS har organisasjonsnummer 833 022 822. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.