Mandal Tannregulering AS
- Omsetning
- 1,9 mill
- +296,6 %
- Resultat
- 265 701
- +326,3 %
Om Mandal Tannregulering AS
Mandal Tannregulering AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lindesnes, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Bashar Abd-Al-Ilah Muhammad Nori er styrets leder. I 2025 hadde Mandal Tannregulering AS en omsetning på 1,95 mill kr, en økning på 297 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 265 701 kr. Egenkapitalen var 358 034 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bashar Abd-Al-Ilah Muhammad Nori med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 19 innen tannlegetjenester i Lindesnes, og ett av 5 991 i Norge. Det ble etablert samme år som 366 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Spesialist tannlege.
Formål
Selger tannlegetjenester. Starter og driver en privatpraktiserende tannregulering virksomhet.
API og MCPGET /company/832951722
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/832951722" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "832951722",
"name": "MANDAL TANNREGULERING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LINDESNES", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "832951722" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Mandal Tannregulering AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Mandal Tannregulering AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Mandal Tannregulering AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +296,6 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,95 mill kr | 364 162 kr | 265 701 kr | 2,28 mill kr | 358 034 kr | 1,92 mill kr |
| 2024 | 490 588 kr | 79 914 kr | 62 333 kr | 316 501 kr | 92 333 kr | 224 169 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 45 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/832951722/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/832951722/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "832951722",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1945541,
"operating_profit": 364162,
"net_profit": 265701,
"equity": 358034,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 490588, "operating_profit": 79914, "net_profit": 62333, "equity": 92333, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "832951722" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Mandal Tannregulering AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Mandal Tannregulering AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Mandal Tannregulering AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 05.02.2024Regnskapsfører
1Sist endret 30.10.2025API og MCPGET /company/832951722/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/832951722/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "832951722",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "832951722" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Mandal Tannregulering AS?
Hvem er regnskapsfører for Mandal Tannregulering AS?
List alle roller i Mandal Tannregulering AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bashar Abd-Al-Ilah Muhammad Nori | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/832951722/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/832951722/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "832951722",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "832951722" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Mandal Tannregulering AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Mandal Tannregulering AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mandal Tannregulering AS | BEDR | Tannlegetjenester | Lindesnes | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 10.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.6.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 5.2.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/832951722/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/832951722/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "832951722",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-16", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "832951722" })Spør AI-assistenten
Når ble Mandal Tannregulering AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Mandal Tannregulering AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Mandal Tannregulering AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 15,7 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,20 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 5,36 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 74,2 % | 28,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/832951722/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/832951722/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "832951722",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2222,
"revenue": { "value": 1945541, "percentile": 0.4051 },
"operating_margin": { "value": 0.1872, "percentile": 0.6247 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "832951722" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Mandal Tannregulering AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Mandal Tannregulering AS blant de største selskapene innen tannlegetjenester?
Hvor solid er Mandal Tannregulering AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Mandal Tannregulering AS
Hvor stor er bransjen Mandal Tannregulering AS tilhører?
Mandal Tannregulering AS er ett av 19 selskaper innen tannlegetjenester i Lindesnes, og ett av 5 991 på landsbasis.
Hvor lenge har Mandal Tannregulering AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Mandal Tannregulering AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 17 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Mandal Tannregulering AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Mandal Tannregulering AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Mandal Tannregulering AS?
Mandal Tannregulering AS er registrert i bransjen Tannlegetjenester (næringskode 86.230). Registrert aktivitet: Spesialist tannlege.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til Mandal Tannregulering AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Mandal Tannregulering AS?
Største aksjonær i Mandal Tannregulering AS er Bashar Abd-Al-Ilah Muhammad Nori med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Mandal Tannregulering AS for i 2025?
I 2025 omsatte Mandal Tannregulering AS for 1,95 mill kr, opp 297 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 265 701 kr.
Hvilken regnskapsfører bruker Mandal Tannregulering AS?
I Enhetsregisteret er Mandal Tannregulering AS registrert med regnskapsfører Kraft Rådgivning Og Økonomi AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.