Sport Performance 2 AS
- Omsetning
- 129 328
- +47,4 %
- Resultat
- 65 183
- +1 768,2 %
Om Sport Performance 2 AS
Sport Performance 2 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Undervisning innenfor idrett og rekreasjon. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Lars Edvard Antonsen Reiten er daglig leder, og Lars Edvard Antonsen Reiten er styreleder. I 2025 hadde Sport Performance 2 AS en omsetning på 129 328 kr, en økning på 47 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 65 183 kr. Egenkapitalen var 141 528 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sport Performance AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 684 innen undervisning innenfor idrett og rekreasjon i Trondheim, og ett av 14 184 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 429 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Undervisning innen sport og idrett.
Formål
Arrangering av event tilknyttet undervisning og treningsveiledning for idrettsutøvere, deres trenere og fagpersoner som er relatert til hovedmålet, herunder kunnskapsformidling til alle involverte i prestasjonsutvikling og idrett.
API og MCPGET /company/831076712
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831076712" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831076712",
"name": "SPORT PERFORMANCE 2 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "85.510",
"nace_desc": "Undervisning innenfor idrett og rekreasjon",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "831076712" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Sport Performance 2 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Sport Performance 2 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Sport Performance 2 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +47,4 % fra 2024 · +166,4 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129 328 kr | 82 149 kr | 65 183 kr | 161 006 kr | 141 528 kr | 19 478 kr |
| 2024 | 87 750 kr | 3 912 kr | 3 489 kr | 76 345 kr | 76 345 kr | 0 kr |
| 2023 | 48 550 kr | 27 634 kr | 23 995 kr | 77 057 kr | 72 855 kr | 4 201 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 53 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 15 000 kr (9 % av balansen)
API og MCPGET /company/831076712/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831076712/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831076712",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 129328, "operating_profit": 82149, "net_profit": 65183, "equity": 141528, … },
{ "year": 2024, "revenue": 87750, "operating_profit": 3912, "net_profit": 3489, "equity": 76345, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "831076712" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Sport Performance 2 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Sport Performance 2 AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Sport Performance 2 AS i 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 21.03.2023Styre
1Sist endret 21.03.2023API og MCPGET /company/831076712/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831076712/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831076712",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "831076712" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Sport Performance 2 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Sport Performance 2 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Sport Performance 2 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sport Performance AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/831076712/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831076712/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831076712",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "SPORT PERFORMANCE AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "831076712" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Sport Performance 2 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Sport Performance 2 AS eier Sport Performance AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Sport Performance 2 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/831076712/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831076712/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831076712",
"chain": [
{ "org_no": "924775513", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "831076712", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "831076712" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Sport Performance 2 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sport Performance 2 AS | BEDR | Undervisning innenfor idrett og rekreasjon | Trondheim | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.8.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.3.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/831076712/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831076712/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831076712",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-16", "type": "Forretningsadresse", … },
{ "dato": "2026-07-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "831076712" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Sport Performance 2 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Sport Performance 2 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Sport Performance 2 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Innherredsveien 90E→Poppelvegen 2APostnummer:7067→7058Poststed:TRONDHEIM→CHARLOTTENLUND
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 87,9 % | 41,2 % |
| Likviditetsgrad | 6,47 | 1,42 |
| Gjeldsgrad | 0,14 | 0,54 |
| Egenkapitalrentabilitet | 46,1 % | 9,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/831076712/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831076712/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831076712",
"nace_code": "85.510",
"industry_count": 1297,
"revenue": { "value": 129328, "percentile": 0.3974 },
"operating_margin": { "value": 0.6352, "percentile": 0.912 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "831076712" })Spør AI-assistenten
Er Sport Performance 2 AS blant de største selskapene innen undervisning innenfor idrett og rekreasjon?
Hvor solid er Sport Performance 2 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Sport Performance 2 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Sport Performance 2 AS
Hvor stor er bransjen Sport Performance 2 AS tilhører?
Sport Performance 2 AS er ett av 684 selskaper innen undervisning innenfor idrett og rekreasjon i Trondheim, og ett av 14 184 på landsbasis.
Hvor lenge har Sport Performance 2 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Sport Performance 2 AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 36 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Sport Performance 2 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sport Performance 2 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Sport Performance 2 AS?
Sport Performance 2 AS er registrert i bransjen Undervisning innenfor idrett og rekreasjon (næringskode 85.510). Registrert aktivitet: Undervisning innen sport og idrett.
Hvilken selskapsform har Sport Performance 2 AS?
Organisasjonsformen til Sport Performance 2 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Sport Performance 2 AS?
Lars Edvard Antonsen Reiten er registrert som daglig leder i Sport Performance 2 AS.
Hvem er største aksjonær i Sport Performance 2 AS?
Største aksjonær i Sport Performance 2 AS er Sport Performance AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Sport Performance 2 AS med overskudd?
I 2025 omsatte Sport Performance 2 AS for 129 328 kr, opp 47 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 65 183 kr.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.