11:11 Skincare AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −12 572
- 3 års regnskap
Om 11:11 Skincare AS
11:11 Skincare AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Iselin Margareth Gangstø er styrets leder. I 2025 hadde 11:11 Skincare AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 12 572 kr. Egenkapitalen var 2 271 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er That Girl Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 332 innen detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler i Oslo, og ett av 1 877 i Norge. Det ble etablert samme år som 119 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Import og nettbasert videresalg av kosmetikk.
Formål
Import og videresalg av kosmetikk.
API og MCPGET /company/830861742
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830861742" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830861742",
"name": "11:11 SKINCARE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.750",
"nace_desc": "Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "830861742" })Spør AI-assistenten
Når ble 11:11 Skincare AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder 11:11 Skincare AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er 11:11 Skincare AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −12 572 kr | −12 572 kr | 2 271 kr | 2 271 kr | 0 kr |
| 2024 | 0 kr | −17 265 kr | −17 265 kr | 14 843 kr | 14 843 kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | −9 321 kr | −9 321 kr | 15 109 kr | 15 109 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 100 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/830861742/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830861742/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830861742",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -12572, "net_profit": -12572, "equity": 2271, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -17265, "net_profit": -17265, "equity": 14843, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "830861742" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til 11:11 Skincare AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde 11:11 Skincare AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til 11:11 Skincare AS de siste årene.
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 21.02.2023API og MCPGET /company/830861742/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830861742/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830861742",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "830861742" })Spør AI-assistenten
List alle roller i 11:11 Skincare AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i 11:11 Skincare AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- That Girl Holding AS100 %
- Iselin Margareth Gangstøhadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| That Girl Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/830861742/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830861742/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830861742",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "THAT GIRL HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "830861742" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har 11:11 Skincare AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier 11:11 Skincare AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av 11:11 Skincare AS eier That Girl Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/830861742/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830861742/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830861742",
"chain": [
{ "org_no": "930780359", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "830861742", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "830861742" })Spør AI-assistenten
Hvem eier 11:11 Skincare AS helt til toppen av eierkjeden?
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.4.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 22.4.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 22.4.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 2.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.9.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 21.2.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/830861742/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830861742/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830861742",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "830861742" })Spør AI-assistenten
Når leverte 11:11 Skincare AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for 11:11 Skincare AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble 11:11 Skincare AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 30,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 1,20 |
| Egenkapitalrentabilitet | -553,6 % | 3,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/830861742/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830861742/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830861742",
"nace_code": "47.750",
"industry_count": 589,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0034 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "830861742" })Spør AI-assistenten
Er 11:11 Skincare AS blant de største selskapene innen detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler?
Hvor solid er 11:11 Skincare AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger 11:11 Skincare AS blant de 589 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om 11:11 Skincare AS
Hvor stor er bransjen 11:11 Skincare AS tilhører?
11:11 Skincare AS er ett av 332 selskaper innen detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler i Oslo, og ett av 1 877 på landsbasis.
Hvor lenge har 11:11 Skincare AS eksistert sammenlignet med bransjen?
11:11 Skincare AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 43 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til 11:11 Skincare AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for 11:11 Skincare AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er største aksjonær i 11:11 Skincare AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er That Girl Holding AS største eier i 11:11 Skincare AS med 100 % av aksjene.
Hvem er morselskapet til 11:11 Skincare AS?
Selskapet er datterselskap av That Girl Holding AS (100 % eierandel).
Hva omsatte 11:11 Skincare AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 2 271 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i 11:11 Skincare AS?
Driftsresultatet for 2025 var −12 572 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor holder 11:11 Skincare AS til?
11:11 Skincare AS holder til i c/o That girl AS Briskebyveien 56, 0259, OSLO, i Oslo kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.