Håndverksveien 1 Langhus AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −57 396
- 5 års regnskap
Om Håndverksveien 1 Langhus AS
Håndverksveien 1 Langhus AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Tomas Jølle Tenden er styrets leder. I 2025 hadde Håndverksveien 1 Langhus AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 57 396 kr. Egenkapitalen var 5,56 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Loe Utvikling AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 213 innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Oslo, og ett av 12 876 i Norge. Det ble etablert samme år som 563 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Drift og forvaltning av fast eiendom.
Formål
Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/830457712
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830457712" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830457712",
"name": "HÅNDVERKSVEIEN 1 LANGHUS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.320",
"nace_desc": "Eiendomsforvaltning på oppdrag",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "830457712" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Håndverksveien 1 Langhus AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Håndverksveien 1 Langhus AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Håndverksveien 1 Langhus AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −71 525 kr | −57 396 kr | 5,72 mill kr | 5,56 mill kr | 155 855 kr |
| 2024 | 0 kr | −22 625 kr | −18 000 kr | 5,58 mill kr | 5,56 mill kr | 12 749 kr |
| 2023 | 0 kr | −13 750 kr | −10 469 kr | 5,54 mill kr | 10 311 kr | 5,53 mill kr |
| 2022 | – | – | 2 600 kr | 32 600 kr | 20 780 kr | 11 820 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 74 000 kr (1 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 150 000 kr (3 % av balansen)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 2 000 kr
API og MCPGET /company/830457712/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830457712/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830457712",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -71525, "net_profit": -57396, "equity": 5562773, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -22625, "net_profit": -18000, "equity": 5562773, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "830457712" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Håndverksveien 1 Langhus AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Håndverksveien 1 Langhus AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Håndverksveien 1 Langhus AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 27.03.2025Regnskapsfører
1Sist endret 22.10.2026Revisor
1Sist endret 01.10.2025API og MCPGET /company/830457712/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830457712/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830457712",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "830457712" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Håndverksveien 1 Langhus AS?
Hvem er regnskapsfører for Håndverksveien 1 Langhus AS?
List alle roller i Håndverksveien 1 Langhus AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Loe Utvikling AS100 %
- Stil Invest AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Loe Utvikling AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/830457712/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830457712/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830457712",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "LOE UTVIKLING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "830457712" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Håndverksveien 1 Langhus AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Håndverksveien 1 Langhus AS eier Loe Utvikling AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Håndverksveien 1 Langhus AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Loe Utvikling AS
6 selskaperAPI og MCPGET /company/830457712/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830457712/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830457712",
"chain": [
{ "org_no": "988641936", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "991622225", "owner_pct": 99.93, … },
{ "org_no": "830457712", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "830457712" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Håndverksveien 1 Langhus AS?
Hvem eier Håndverksveien 1 Langhus AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Håndverksveien 1 Langhus AS?
Kunngjøringer18
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.10.2025 | Revisor ↗ |
| 1.10.2025 | Daglig leder ↗ |
| 27.3.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 27.3.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 27.3.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.3.2025 | Styre ↗ |
| 1.3.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 1.3.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 20.2.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/830457712/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830457712/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830457712",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-10-01", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "830457712" })Spør AI-assistenten
Har Håndverksveien 1 Langhus AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Håndverksveien 1 Langhus AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Håndverksveien 1 Langhus AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ECIT SERVICES AS(Regnskapsfører)−TANDEM AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 97,3 % | 45,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,01 | 1,87 |
| Gjeldsgrad | 0,03 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | -1,0 % | 6,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/830457712/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830457712/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830457712",
"nace_code": "68.320",
"industry_count": 4186,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0036 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "830457712" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Håndverksveien 1 Langhus AS blant de 4186 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Håndverksveien 1 Langhus AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Håndverksveien 1 Langhus AS blant de største selskapene innen eiendomsforvaltning på oppdrag?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+601 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Håndverksveien 1 Langhus AS
Hvor stor er bransjen Håndverksveien 1 Langhus AS tilhører?
Håndverksveien 1 Langhus AS er ett av 1 213 selskaper innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Oslo, og ett av 12 876 på landsbasis.
Hvor lenge har Håndverksveien 1 Langhus AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Håndverksveien 1 Langhus AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 17 % av selskapene i bransjen.
Er Håndverksveien 1 Langhus AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Håndverksveien 1 Langhus AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Håndverksveien 1 Langhus AS?
Håndverksveien 1 Langhus AS eies i hovedsak av Loe Utvikling AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvem er morselskapet til Håndverksveien 1 Langhus AS?
Selskapet er datterselskap av Loe Utvikling AS (100 % eierandel). Øverste morselskap i konsernet er Loe Holding AS.
Går Håndverksveien 1 Langhus AS med overskudd?
I 2025 omsatte Håndverksveien 1 Langhus AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 57 396 kr.
Hvor stor aksjekapital har Håndverksveien 1 Langhus AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Håndverksveien 1 Langhus AS er 1,00 mill kr (1 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder Håndverksveien 1 Langhus AS til?
Håndverksveien 1 Langhus AS holder til i Haakon VIIs gate 1, 0161, OSLO, i Oslo kommune.
Hvem er revisor og regnskapsfører for Håndverksveien 1 Langhus AS?
I Enhetsregisteret er Håndverksveien 1 Langhus AS registrert med regnskapsfører Ecit Services AS og revisor Ernst & Young AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.