High Kites Regnskap Ski AS
Org.nr 830327142
Om High Kites Regnskap Ski AS
High Kites Regnskap Ski AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nittedal, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Regnskapsføring og bokføring. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Samer Yousef Ghorabi er daglig leder, og Frithjof Clausen er styreleder. I 2025 hadde High Kites Regnskap Ski AS en omsetning på 6,15 mill kr, en nedgang på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 751 429 kr. Egenkapitalen var 1,69 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Font AS med 33,3 % av aksjene. Selskapet er ett av 27 innen regnskapsføring og bokføring i Nittedal, og ett av 4 345 i Norge. Det ble etablert samme år som 188 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (72 %).
Aktivitet
Bokføring og økonomisk rådgivning.
Formål
Økonomisk rådgivning, konsulentvirksomhet og regnskapstjenester, samt andre produkter som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre selskaper.
API og MCPGET /company/830327142
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830327142" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830327142",
"name": "HIGH KITES REGNSKAP SKI AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "69.202",
"nace_desc": "Regnskapsføring og bokføring",
"employees": 8,
"address": { "municipality": "NITTEDAL", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "830327142" })Spør AI-assistenten
Hva driver High Kites Regnskap Ski AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over High Kites Regnskap Ski AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er High Kites Regnskap Ski AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,15 mill kr | 959 492 kr | 751 429 kr | 2,97 mill kr | 1,69 mill kr | 1,28 mill kr |
| 2024 | 6,40 mill kr | 602 771 kr | 620 836 kr | 2,23 mill kr | 1,08 mill kr | 1,14 mill kr |
| 2023 | 4,48 mill kr | 940 674 kr | 715 323 kr | 1,90 mill kr | 613 533 kr | 1,29 mill kr |
| 2022 | 46 450 kr | 30 475 kr | 23 780 kr | 62 102 kr | 48 210 kr | 13 892 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 41 prosent av driftsinntektene. Det ble avsatt utbytte tilsvarende en mindre del av årsresultatet.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 54 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/830327142/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830327142/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830327142",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 6146623,
"operating_profit": 959492,
"net_profit": 751429,
"equity": 1689197,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 6397693,
"operating_profit": 602771,
"net_profit": 620836,
"equity": 1084368,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "830327142" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til High Kites Regnskap Ski AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til High Kites Regnskap Ski AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for High Kites Regnskap Ski AS per år.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 29.11.2022Styre
2Sist endret 25.09.2026Revisor
1Sist endret 06.10.2026API og MCPGET /company/830327142/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830327142/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830327142",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "830327142" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i High Kites Regnskap Ski AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i High Kites Regnskap Ski AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer High Kites Regnskap Ski AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Font AS | Selskap | Ordinære aksjer | 33.3 % | 100 |
| Samer Yousef Ghorabi | Person | Ordinære aksjer | 33.3 % | 100 |
| Treetop View AS | Selskap | Ordinære aksjer | 33.3 % | 100 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/830327142/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830327142/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830327142",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "FONT AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 33.33, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "TREETOP VIEW AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 33.33, "year": 2025, … },
…
],
"total": 3
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "830327142" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av High Kites Regnskap Ski AS eier Font AS, og hvem eier resten?
Er High Kites Regnskap Ski AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har High Kites Regnskap Ski AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| High Kites Regnskap Ski AS | BEDR | Regnskapsføring og bokføring | Nittedal | 8 |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 31.10.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 31.10.2026 | Foretaksnavn ↗ |
| 6.10.2026 | Revisor ↗ |
| 25.9.2026 | Styre ↗ |
| 28.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2026 | Revisor ↗ |
| 22.1.2026 | Revisor ↗ |
| 2.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/830327142/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830327142/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830327142",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-31", "type": "Vedtektsdato", … },
{ "dato": "2026-10-31", "type": "Foretaksnavn", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "830327142" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i High Kites Regnskap Ski AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for High Kites Regnskap Ski AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble High Kites Regnskap Ski AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertNavn:NRFD AS→HIGH KITES REGNSKAP SKI AS
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:6→8
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Endring i roller og styre−Tom Sverre Bang(Styremedlem)
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 41,2 % av driftsinntektene — 23,7 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 15,6 % | 10,6 % |
| Resultatmargin | 12,2 % | 9,8 % |
| Egenkapitalandel | 56,8 % | 46,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,94 | 1,64 |
| Gjeldsgrad | 0,76 | 0,98 |
| Egenkapitalrentabilitet | 44,5 % | 26,5 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -3,9 % | +5,0 % |
| Omsetning per ansatt | 768 327,875 kr | 1,12 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 5,4 % | 3,6 % |
| Lønnskostnad | 41,2 % | 64,9 % |
| Annen driftskostnad | 37,8 % | 18,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/830327142/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/830327142/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "830327142",
"nace_code": "69.202",
"industry_count": 3539,
"revenue": { "value": 6146623, "percentile": 0.7973 },
"operating_margin": { "value": 0.1561, "percentile": 0.5997 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "830327142" })Spør AI-assistenten
Er High Kites Regnskap Ski AS blant de største selskapene innen regnskapsføring og bokføring?
Hvor solid er High Kites Regnskap Ski AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til High Kites Regnskap Ski AS på i bransjen?
Investeringer
HIGH KITES REGNSKAP SKI AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Systima AS | Oslo | 0.1 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om High Kites Regnskap Ski AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som High Kites Regnskap Ski AS?
Det er registrert 4 345 selskaper i Norge innen regnskapsføring og bokføring, hvorav 27 i Nittedal.
Er High Kites Regnskap Ski AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 19 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 188 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til High Kites Regnskap Ski AS?
High Kites Regnskap Ski AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i High Kites Regnskap Ski AS?
Daglig leder i High Kites Regnskap Ski AS er Samer Yousef Ghorabi, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak High Kites Regnskap Ski AS?
High Kites Regnskap Ski AS eies i hovedsak av Font AS (33,3 %). Totalt er det registrert 3 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til High Kites Regnskap Ski AS?
High Kites Regnskap Ski AS hadde i 2025 en omsetning på 6,15 mill kr og et overskudd på 751 429 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til High Kites Regnskap Ski AS?
I 2025 hadde High Kites Regnskap Ski AS et driftsresultat på 959 492 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 15,6 %.
Hva er aksjekapitalen i High Kites Regnskap Ski AS?
High Kites Regnskap Ski AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 300 aksjer.
Hva er organisasjonsnummeret til High Kites Regnskap Ski AS?
High Kites Regnskap Ski AS har organisasjonsnummer 830 327 142. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.