Møllergaten 34 AS
- Omsetning
- 6,5 mill
- +6 %
- Resultat
- 4,1 mill
- +5 %
Om Møllergaten 34 AS
Møllergaten 34 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Erik Wolff er styrets leder. I 2025 hadde Møllergaten 34 AS en omsetning på 6,45 mill kr, en økning på 6 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 4,11 mill kr. Egenkapitalen var 4,93 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Teros AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 574 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 523 i Norge. Det ble etablert samme år som 4 156 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Aktiviteter innenfor eiendomsbransjen.
Formål
Forvalte, utvikle og leie ut eiendommen Møllergaten 34 i Oslo, samt foreta investeringer i aksje- og eiendomsmarkedet, og det som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/827209872
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827209872" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827209872",
"name": "MØLLERGATEN 34 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "827209872" })Spør AI-assistenten
Er Møllergaten 34 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Møllergaten 34 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Møllergaten 34 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +6 % fra 2024 · +30,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,45 mill kr | 4,91 mill kr | 4,11 mill kr | 14,37 mill kr | 4,93 mill kr | 9,44 mill kr |
| 2024 | 6,08 mill kr | 4,61 mill kr | 3,91 mill kr | 13,45 mill kr | 4,32 mill kr | 9,13 mill kr |
| 2023 | 5,67 mill kr | 3,53 mill kr | 2,91 mill kr | 12,52 mill kr | 2,91 mill kr | 9,61 mill kr |
| 2022 | 5,41 mill kr | 4,08 mill kr | 3,02 mill kr | 12,49 mill kr | 2,50 mill kr | 9,99 mill kr |
| 2021 | 4,94 mill kr | 2,49 mill kr | 2,24 mill kr | 9,87 mill kr | 1,47 mill kr | 8,40 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 23 prosent av driftsinntektene. Det meste av årsresultatet ble avsatt til utbytte.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 86 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/827209872/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827209872/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827209872",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 6450149,
"operating_profit": 4905646,
"net_profit": 4107551,
"equity": 4927529,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 6083099,
"operating_profit": 4608800,
"net_profit": 3913737,
"equity": 4319978,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "827209872" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Møllergaten 34 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Møllergaten 34 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Møllergaten 34 AS de siste årene.
Roller og styre5
Styre
3Sist endret 02.05.2025Regnskapsfører
1Sist endret 04.10.2021Revisor
1Sist endret 07.06.2021API og MCPGET /company/827209872/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827209872/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827209872",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "827209872" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Møllergaten 34 AS?
Hvem er regnskapsfører for Møllergaten 34 AS?
List alle roller i Møllergaten 34 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Teros AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 60 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/827209872/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827209872/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827209872",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "TEROS AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "827209872" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Møllergaten 34 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Møllergaten 34 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Møllergaten 34 AS eier Teros AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/827209872/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827209872/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827209872",
"chain": [
{ "org_no": "927109832", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "827209872", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "827209872" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Møllergaten 34 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Møllergaten 34 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.5.2025 | Styre ↗ |
| 29.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.5.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.9.2021 | Vedtektsdato ↗ |
| 22.9.2021 | Foretaksnavn ↗ |
| 22.9.2021 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/827209872/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827209872/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827209872",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "827209872" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Møllergaten 34 AS sist endret?
Hvilke fusjoner har Møllergaten 34 AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Møllergaten 34 AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 1,1 % av driftsinntektene — 4,8 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 76,1 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 63,7 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 34,3 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,73 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 1,92 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 83,4 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +6,0 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 1,1 % | 5,9 % |
| Annen driftskostnad | 22,9 % | 19,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/827209872/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827209872/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827209872",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64528,
"revenue": { "value": 6450149, "percentile": 0.8948 },
"operating_margin": { "value": 0.7605, "percentile": 0.8817 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "827209872" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Møllergaten 34 AS blant de 64528 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Møllergaten 34 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Møllergaten 34 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+28 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Møllergaten 34 AS
Hvor stor er bransjen Møllergaten 34 AS tilhører?
Møllergaten 34 AS er ett av 12 574 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 523 på landsbasis.
Hvor lenge har Møllergaten 34 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Møllergaten 34 AS ble etablert i 2021 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 20 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Møllergaten 34 AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for utleie av egen eller leid fast eiendom er en driftsmargin på 42,3 %. Møllergaten 34 AS lå på 76,1 % i siste tilgjengelige regnskap.
Hva er statusen til Møllergaten 34 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Møllergaten 34 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Møllergaten 34 AS?
Organisasjonsformen til Møllergaten 34 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem eier Møllergaten 34 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Teros AS største eier i Møllergaten 34 AS med 100 % av aksjene.
Går Møllergaten 34 AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 6,45 mill kr, opp 6 % fra 2024. Egenkapitalen var 4,93 mill kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Møllergaten 34 AS?
Driftsresultatet for 2025 var 4,91 mill kr (driftsmargin 76,1 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Møllergaten 34 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Møllergaten 34 AS en egenkapital på 4,93 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 34,3 %.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.