Luramyrveien 67 Holding AS
- Omsetning
- 7 036
- 2025
- Resultat
- −510 522
- 5 års regnskap
Om Luramyrveien 67 Holding AS
Luramyrveien 67 Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sandnes, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Morten Vigesdal er daglig leder, og Morten Vigesdal er styreleder. I 2025 hadde Luramyrveien 67 Holding AS en omsetning på 7 036 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 510 522 kr. Egenkapitalen var 930 180 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Momar Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 997 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Sandnes, og ett av 76 522 i Norge. Det ble etablert samme år som 4 156 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Drift og utleie av eiendom.
Formål
Investering i og drift av eiendomsselskap og alt som hører herunder.
API og MCPGET /company/826900342
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826900342" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826900342",
"name": "LURAMYRVEIEN 67 HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SANDNES", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "826900342" })Spør AI-assistenten
Hva driver Luramyrveien 67 Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Luramyrveien 67 Holding AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Luramyrveien 67 Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 036 kr | −54 061 kr | −510 522 kr | 13,18 mill kr | 930 180 kr | 12,25 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −132 521 kr | −586 070 kr | 14,05 mill kr | 933 099 kr | 13,11 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −36 899 kr | −487 865 kr | 13,99 mill kr | 818 930 kr | 13,17 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −17 860 kr | 528 798 kr | 13,86 mill kr | 882 060 kr | 12,98 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −1 519 kr | −141 168 kr | 13,07 mill kr | 353 262 kr | 12,71 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIRegnskapet for 2025 inneholder konsernbidrag.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 650 000 kr (5 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 1,2 mill kr (9 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 120 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 130 000 kr
API og MCPGET /company/826900342/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826900342/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826900342",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 7036, "operating_profit": -54061, "net_profit": -510522, "equity": 930180, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -132521, "net_profit": -586070, "equity": 933099, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "826900342" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Luramyrveien 67 Holding AS per år.
Hvordan har omsetningen til Luramyrveien 67 Holding AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Luramyrveien 67 Holding AS i 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 11.04.2024Styre
2Sist endret 11.04.2024Regnskapsfører
1Sist endret 07.08.2025API og MCPGET /company/826900342/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826900342/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826900342",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "826900342" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Luramyrveien 67 Holding AS?
List alle roller i Luramyrveien 67 Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Luramyrveien 67 Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 1 endret eierandel
- Rito Invest AShadde 40 %
- Momar Holding AS60 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Momar Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 500 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/826900342/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826900342/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826900342",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "MOMAR HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "826900342" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Luramyrveien 67 Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Luramyrveien 67 Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Luramyrveien 67 Holding AS eier Momar Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Momar Holding AS
1 selskaperDatterselskaper av Luramyrveien 67 Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/826900342/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826900342/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826900342",
"chain": [
{ "org_no": "913884833", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "826900342", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "826900342" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Luramyrveien 67 Holding AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke datterselskaper har Luramyrveien 67 Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Luramyrveien 67 Holding AS?
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.10.2026 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 28.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.4.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.4.2024 | Styre ↗ |
| 11.4.2024 | Daglig leder ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.9.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.4.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/826900342/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826900342/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826900342",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-21", "type": "Fusjonsbeslutning", … },
{ "dato": "2026-07-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "826900342" })Spør AI-assistenten
Når leverte Luramyrveien 67 Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Luramyrveien 67 Holding AS sist endret?
Hvilke fusjoner har Luramyrveien 67 Holding AS vært involvert i?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 7,1 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,47 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 13,17 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -54,9 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/826900342/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826900342/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826900342",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64528,
"revenue": { "value": 7036, "percentile": 0.2652 },
"operating_margin": { "value": -7.6835, "percentile": 0.0203 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "826900342" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Luramyrveien 67 Holding AS blant de 64528 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Luramyrveien 67 Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Luramyrveien 67 Holding AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Investeringer
LURAMYRVEIEN 67 HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Svg Sandnes AS | Sandnes | 100,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Luramyrveien 67 Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Luramyrveien 67 Holding AS?
Det er registrert 76 522 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 997 i Sandnes.
Er Luramyrveien 67 Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 21 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 4 156 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Luramyrveien 67 Holding AS?
Luramyrveien 67 Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Luramyrveien 67 Holding AS?
Daglig leder i Luramyrveien 67 Holding AS er Morten Vigesdal, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Luramyrveien 67 Holding AS?
Luramyrveien 67 Holding AS eies i hovedsak av Momar Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Luramyrveien 67 Holding AS?
I 2025 omsatte Luramyrveien 67 Holding AS for 7 036 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 510 522 kr.
Hva er driftsresultatet til Luramyrveien 67 Holding AS?
I 2025 hadde Luramyrveien 67 Holding AS et driftsresultat på −54 061 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Luramyrveien 67 Holding AS?
Luramyrveien 67 Holding AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.