Noi Studio AS
Org.nr 826398752
Om Noi Studio AS
Noi Studio AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Interiørdesignvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Iselin Hermansen er daglig leder, og Iselin Hermansen er styreleder. I 2025 hadde Noi Studio AS en omsetning på 2,24 mill kr, en nedgang på 24 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 273 678 kr. Egenkapitalen var 339 420 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Iselin Hermansen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 90 innen interiørdesignvirksomhet i Trondheim, og ett av 2 910 i Norge. Det ble etablert samme år som 244 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Interiørarkitekturprosjektering i Trondheimsregionen og omkringliggende område samt de aktiviteter som narturlig hører innunder. Selskapet kan også eie eller delta i andre virksomheter.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,24 mill kr | 342 427 kr | 273 678 kr | 679 790 kr | 339 420 kr | 340 370 kr |
| 2024 | 2,96 mill kr | 300 774 kr | 240 208 kr | 657 691 kr | 365 742 kr | 291 949 kr |
| 2023 | 1,48 mill kr | 150 060 kr | 122 387 kr | 452 804 kr | 255 534 kr | 197 270 kr |
| 2022 | 1,53 mill kr | 409 077 kr | 320 564 kr | 658 320 kr | 393 147 kr | 265 173 kr |
| 2021 | 1,47 mill kr | 63 400 kr | 48 153 kr | 258 225 kr | 72 583 kr | 185 642 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 42 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 70 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Kundefordringer står for om lag 30 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 15.01.2021Styre
1Sist endret 26.09.2025Regnskapsfører
1Sist endret 22.01.2021Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 1 endret eierandel
- Signed By Sensa AShadde 50 %
- Iselin Hermansen50 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Iselin Hermansen | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Noi Studio AS | BEDR | Interiørdesignvirksomhet | Trondheim | − |
Kunngjøringer11
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.9.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 26.9.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 26.9.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 26.9.2025 | Styre ↗ |
| 26.9.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 27.2.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.2.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.3.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 24,1 % av driftsinntektene — 11,6 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 15,3 % | 1,5 % |
| Resultatmargin | 12,2 % | 1,1 % |
| Egenkapitalandel | 49,9 % | 36,6 % |
| Likviditetsgrad | 2,00 | 1,46 |
| Gjeldsgrad | 1,00 | 0,84 |
| Egenkapitalrentabilitet | 80,6 % | 8,4 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -24,3 % | +0,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 24,1 % | 35,7 % |
| Lønnskostnad | 42,2 % | 37,3 % |
| Annen driftskostnad | 17,9 % | 16,6 % |
| Avskrivninger | 0,5 % | 0,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Noi Studio AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Noi Studio AS?
Det er registrert 2 910 selskaper i Norge innen interiørdesignvirksomhet, hvorav 90 i Trondheim.
Er Noi Studio AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 51 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 244 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Noi Studio AS?
Noi Studio AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Noi Studio AS?
Daglig leder i Noi Studio AS er Iselin Hermansen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Noi Studio AS?
Største aksjonær i Noi Studio AS er Iselin Hermansen med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Noi Studio AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,24 mill kr, ned 24 % fra 2024. Egenkapitalen var 339 420 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Noi Studio AS?
Egenkapitalen i Noi Studio AS var 339 420 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 49,9 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Noi Studio AS?
Forretningsadressen til Noi Studio AS er c/o Hus Arkitekter AS Nordre gate 10, 7011, TRONDHEIM i Trondheim kommune.
Hvem fører regnskapet til Noi Studio AS?
Safegruppen AS er registrert som regnskapsfører for Noi Studio AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.