Cinclus V AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 2,3 mill
- +2 843 722,5 %
Om Cinclus V AS
Cinclus V AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Sven Petter Omdal er daglig leder, og Frode Vassbø er styreleder. I 2025 hadde Cinclus V AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 2,28 mill kr. Egenkapitalen var 17,22 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ecco Holding AS med 92,7 % av aksjene. Selskapet er ett av 993 innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Stavanger, og ett av 18 753 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 172 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet og formål
Foreta lønnsomme investeringer i selskaper med stort potensial, enten dette er som følge av vekst, restrukturering eller annet, og ta aktiv del i utviklingen av disse selskapene for deretter å realisere med størst mulig gevinst.
API og MCPGET /company/824782482
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824782482" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824782482",
"name": "CINCLUS V AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "71.129",
"nace_desc": "Annen teknisk konsulentvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "824782482" })Spør AI-assistenten
Er Cinclus V AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Cinclus V AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Cinclus V AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −262 692 kr | 2,28 mill kr | 19,76 mill kr | 17,22 mill kr | 2,54 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −262 631 kr | 80 kr | 17,59 mill kr | 14,94 mill kr | 2,65 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −262 506 kr | 3,20 mill kr | 21,89 mill kr | 14,94 mill kr | 6,95 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −262 381 kr | 3,00 mill kr | 20,93 mill kr | 11,74 mill kr | 9,19 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −155 943 kr | −9,22 mill kr | 20,01 mill kr | 8,74 mill kr | 11,27 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIMellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 2,5 mill kr (13 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 2,5 mill kr (13 % av balansen)
API og MCPGET /company/824782482/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824782482/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824782482",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -262692, "net_profit": 2275058, "equity": 17218514, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -262631, "net_profit": 80, "equity": 14943456, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "824782482" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Cinclus V AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Cinclus V AS i 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Cinclus V AS de siste årene.
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 19.02.2021Styre
4Sist endret 18.05.2022Revisor
1Sist endret 19.02.2021API og MCPGET /company/824782482/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824782482/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824782482",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "824782482" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Cinclus V AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Cinclus V AS?
List alle roller i Cinclus V AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
4 nye · 1 ute
- Ecco Holding AS92,7 %
- Bøygen Invest AS2,4 %
- Hekrima AS2,4 %
- IV Invest AS2,4 %
- Advokatfirmaet Schjødt AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ecco Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 92,7 % | 9 525 000 |
| Bøygen Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 2,4 % | 250 000 |
| Hekrima AS | Selskap | Ordinære aksjer | 2,4 % | 250 000 |
| IV Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 2,4 % | 250 000 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/824782482/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824782482/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824782482",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ECCO HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 92.7, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "BØYGEN INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 2.43, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "824782482" })Spør AI-assistenten
Er Cinclus V AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Cinclus V AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Cinclus V AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 2 flere eiere ↓Vis færre ↑
Datterselskaper av Cinclus V AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/824782482/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824782482/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824782482",
"chain": [
{ "org_no": "926599801", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "824782482", "owner_pct": 92.7, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "824782482" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Cinclus V AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvem eier Cinclus V AS helt til toppen av eierkjeden?
Kunngjøringer21
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 3.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.4.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 19.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.5.2022 | Styre ↗ |
| 14.6.2021 | Kapital ↗ |
| 14.6.2021 | Vedtektsdato ↗ |
| 18.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/824782482/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824782482/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824782482",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "824782482" })Spør AI-assistenten
Har Cinclus V AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Cinclus V AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Cinclus V AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 87,2 % | 54,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,00 | 1,80 |
| Gjeldsgrad | 0,15 | 0,47 |
| Egenkapitalrentabilitet | 13,2 % | 8,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/824782482/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824782482/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824782482",
"nace_code": "71.129",
"industry_count": 9231,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0027 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "824782482" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Cinclus V AS blant de 9231 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Cinclus V AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Cinclus V AS blant de største selskapene innen annen teknisk konsulentvirksomhet?
Investeringer
CINCLUS V AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Ecco It AS | Stavanger | 100,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+7 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Cinclus V AS
Hvor stor er bransjen Cinclus V AS tilhører?
Cinclus V AS er ett av 993 selskaper innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Stavanger, og ett av 18 753 på landsbasis.
Hvor lenge har Cinclus V AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Cinclus V AS ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 48 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Cinclus V AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Cinclus V AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Cinclus V AS?
Sven Petter Omdal er registrert som daglig leder i Cinclus V AS.
Hvem eier Cinclus V AS?
Cinclus V AS eies i hovedsak av Ecco Holding AS (92,7 %). Totalt er det registrert 4 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Cinclus V AS med overskudd?
I 2025 omsatte Cinclus V AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 2,28 mill kr.
Hvor mye egenkapital har Cinclus V AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Cinclus V AS en egenkapital på 17,22 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 87,2 %.
Hvor stor aksjekapital har Cinclus V AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Cinclus V AS er 10,28 mill kr (10 275 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder Cinclus V AS til?
Cinclus V AS holder til i Strandsvingen 14A, 4032, STAVANGER, i Stavanger kommune i Rogaland.
Hvilket org.nr har Cinclus V AS?
Cinclus V AS har organisasjonsnummer 824 782 482. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.