Salong Uribus AS
- Omsetning
- 1,1 mill
- +6,5 %
- Resultat
- 140 124
- 6 års regnskap
Om Salong Uribus AS
Salong Uribus AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Hege Vermaase er daglig leder, og Hege Vermaase er styreleder. I 2025 hadde Salong Uribus AS en omsetning på 1,05 mill kr, en økning på 6 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 140 124 kr. Egenkapitalen var 62 618 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Hege Vermaase med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 112 innen frisering og barbering i Tønsberg, og ett av 8 811 i Norge. Det ble etablert samme år som 435 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Herrefrisør.
Formål
Frisørvirksomhet.
API og MCPGET /company/824776962
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824776962" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824776962",
"name": "SALONG URIBUS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "824776962" })Spør AI-assistenten
Når ble Salong Uribus AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Tønsberg holder Salong Uribus AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Salong Uribus AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +6,5 % fra 2024 · +3,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,05 mill kr | 144 342 kr | 140 124 kr | 306 314 kr | 62 618 kr | 243 696 kr |
| 2024 | 987 639 kr | −15 643 kr | −20 899 kr | 231 171 kr | −77 506 kr | 308 677 kr |
| 2023 | 481 666 kr | −183 397 kr | −184 019 kr | 159 022 kr | −56 606 kr | 215 628 kr |
| 2022 | 1,05 mill kr | 140 161 kr | 109 246 kr | 355 600 kr | 121 910 kr | 233 690 kr |
| 2021 | 1,02 mill kr | −58 983 kr | −58 223 kr | 258 039 kr | 12 664 kr | 245 375 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 60 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 95 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/824776962/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824776962/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824776962",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 1051561, "operating_profit": 144342, "net_profit": 140124, "equity": 62618, … },
{ "year": 2024, "revenue": 987639, "operating_profit": -15643, "net_profit": -20899, "equity": -77506, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "824776962" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Salong Uribus AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Salong Uribus AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Salong Uribus AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 10.10.2023Styre
1Sist endret 10.10.2023Regnskapsfører
1Sist endret 02.11.2026API og MCPGET /company/824776962/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824776962/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824776962",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "824776962" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Salong Uribus AS?
Hvem er regnskapsfører for Salong Uribus AS?
List alle roller i Salong Uribus AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Hege Vermaase100 %
- Geir Engmannhadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Hege Vermaase | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 300 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/824776962/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824776962/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824776962",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "824776962" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Salong Uribus AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Salong Uribus AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Salong Uribus AS | BEDR | Frisering og barbering | Tønsberg | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 12.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.2.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.10.2023 | Styre ↗ |
| 10.10.2023 | Daglig leder ↗ |
| 10.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.3.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/824776962/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824776962/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824776962",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "824776962" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Salong Uribus AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Salong Uribus AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Salong Uribus AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ELLI ØKONOMI AS(Regnskapsfører)−VIEW GROUP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 20,4 % | 28,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,26 | 1,31 |
| Gjeldsgrad | 3,89 | 1,52 |
| Egenkapitalrentabilitet | 223,8 % | 17,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/824776962/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/824776962/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "824776962",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3132,
"revenue": { "value": 1051561, "percentile": 0.3573 },
"operating_margin": { "value": 0.1373, "percentile": 0.8595 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "824776962" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Salong Uribus AS på i bransjen?
Hvor ligger Salong Uribus AS blant de 3132 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Salong Uribus AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Salong Uribus AS
Hvor stor er bransjen Salong Uribus AS tilhører?
Salong Uribus AS er ett av 112 selskaper innen frisering og barbering i Tønsberg, og ett av 8 811 på landsbasis.
Hvor lenge har Salong Uribus AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Salong Uribus AS ble etablert i 2020 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 42 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Salong Uribus AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Salong Uribus AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Salong Uribus AS?
Hege Vermaase er registrert som daglig leder i Salong Uribus AS.
Hvem eier Salong Uribus AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Hege Vermaase største eier i Salong Uribus AS med 100 % av aksjene.
Går Salong Uribus AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,05 mill kr, opp 6 % fra 2024. Egenkapitalen var 62 618 kr ved årsslutt.
Hvor stor aksjekapital har Salong Uribus AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Salong Uribus AS er 30 000 kr (300 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.