Dental & Dermal House AS
- Omsetning
- 4,1 mill
- +0,9 %
- Resultat
- −285 824
- 7 års regnskap
Om Dental & Dermal House AS
Dental & Dermal House AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Chenxiao Li er daglig leder, og Chenxiao Li er styreleder. I 2025 hadde Dental & Dermal House AS en omsetning på 4,08 mill kr, en økning på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 285 824 kr. Egenkapitalen var −188 432 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Chenxiao Li med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 263 innen tannlegetjenester i Oslo, og ett av 5 990 i Norge. Det ble etablert samme år som 259 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Tannbehandling, hud og kosmetisk behandling.
API og MCPGET /company/822228372
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822228372" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822228372",
"name": "DENTAL & DERMAL HOUSE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "822228372" })Spør AI-assistenten
Hva driver Dental & Dermal House AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Dental & Dermal House AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Dental & Dermal House AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +0,9 % fra 2024 · +69,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,08 mill kr | −263 864 kr | −285 824 kr | 589 146 kr | −188 432 kr | 777 578 kr |
| 2024 | 4,05 mill kr | 46 797 kr | −24 669 kr | 2,28 mill kr | 97 393 kr | 2,19 mill kr |
| 2023 | 2,90 mill kr | −61 996 kr | −35 154 kr | 2,02 mill kr | 122 061 kr | 1,90 mill kr |
| 2022 | 2,82 mill kr | −67 218 kr | −66 950 kr | 1,93 mill kr | 157 215 kr | 1,78 mill kr |
| 2021 | 2,41 mill kr | 629 410 kr | 490 940 kr | 2,22 mill kr | 224 165 kr | 1,99 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 54 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 26 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 39 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/822228372/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822228372/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822228372",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4084140,
"operating_profit": -263864,
"net_profit": -285824,
"equity": -188432,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 4049061, "operating_profit": 46797, "net_profit": -24669, "equity": 97393, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "822228372" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Dental & Dermal House AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Dental & Dermal House AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Dental & Dermal House AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 07.03.2019Styre
1Sist endret 25.08.2021Regnskapsfører
1Sist endret 17.10.2022API og MCPGET /company/822228372/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822228372/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822228372",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "822228372" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Dental & Dermal House AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Dental & Dermal House AS?
Hvem er regnskapsfører for Dental & Dermal House AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Chenxiao Li100 %
- Jiafei Duanhadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Chenxiao Li | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/822228372/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822228372/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822228372",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "822228372" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Dental & Dermal House AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Dental & Dermal House AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Dental & Dermal House AS | BEDR | Tannlegetjenester | Oslo | − |
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.9.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.11.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.8.2021 | Styre ↗ |
| 11.11.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/822228372/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822228372/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822228372",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "822228372" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Dental & Dermal House AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Dental & Dermal House AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Dental & Dermal House AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:5→-
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 53,7 % av driftsinntektene — 32,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -6,5 % | 12,0 % |
| Resultatmargin | -7,0 % | 11,0 % |
| Egenkapitalandel | -32,0 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,85 | 1,75 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +0,9 % | +3,2 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 18,1 % | 16,6 % |
| Lønnskostnad | 26,5 % | 36,0 % |
| Annen driftskostnad | 53,7 % | 20,8 % |
| Avskrivninger | 8,2 % | 1,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/822228372/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822228372/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822228372",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2222,
"revenue": { "value": 4084140, "percentile": 0.6057 },
"operating_margin": { "value": -0.0646, "percentile": 0.1086 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "822228372" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Dental & Dermal House AS på i bransjen?
Hvor ligger Dental & Dermal House AS blant de 2222 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Dental & Dermal House AS sammenlignet med andre i bransjen?
Immaterielle rettigheter
Dental & Dermal House AS har 1 varemerke registrert eller søkt hos Patentstyret.
| Tittel | Søknadsnr. | Reg.nr. | Status | Utløp |
|---|---|---|---|---|
| DENTAL DERMAL ↗ | 202003972 | 309035 | Registrert | 21.3.2030 |
Kilde: Patentstyret
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Dental & Dermal House AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Dental & Dermal House AS?
Det er registrert 5 990 selskaper i Norge innen tannlegetjenester, hvorav 1 263 i Oslo.
Er Dental & Dermal House AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 45 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 259 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Dental & Dermal House AS et aktivt selskap?
Dental & Dermal House AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Dental & Dermal House AS?
Daglig leder i Dental & Dermal House AS er Chenxiao Li, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Dental & Dermal House AS?
Chenxiao Li er registrert som styreleder i Dental & Dermal House AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Dental & Dermal House AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Chenxiao Li største eier i Dental & Dermal House AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Dental & Dermal House AS?
I 2025 omsatte Dental & Dermal House AS for 4,08 mill kr, opp 1 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 285 824 kr.
Hvor solid er balansen til Dental & Dermal House AS?
Egenkapitalen i Dental & Dermal House AS var −188 432 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −32 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Dental & Dermal House AS?
Dental & Dermal House AS er vurdert til B – Solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.