Conserto AS
- Omsetning
- 4,6 mill
- +28,4 %
- Resultat
- −183 004
- 7 års regnskap
Om Conserto AS
Conserto AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Levanger, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Robert Mære er daglig leder, og Robert Mære er styreleder. I 2025 hadde Conserto AS en omsetning på 4,61 mill kr, en økning på 28 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 183 004 kr. Egenkapitalen var −80 377 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Robert Mære med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 21 innen all annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted i Levanger, og ett av 5 562 i Norge. Det ble etablert samme år som 398 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Impresariovirksomhet. Planlegging og gjennomføring av turne- og konsernadministrasjon. Tilrettelegging og arrangering av eventer, konserter og lignende. Kursvirksomhet. Utleie av lyd/lys teknisk produksjon. Selskapet kan drive med andre aktiviteter innen virksomhetsområdet. Selskapet kan inneha aksjer/andeler i andre selskaper.
Formål
Impresariovirksomhet. Planlegging og gjennomføring av turne- og konsernadministrasjon. Tilrettelegging og arrangering av eventer, konserter og lignende. Utleie av lyd/lys teknisk produksjon. Selskapet kan drive med andre aktiviteter innen virksomhetsområdet. Selskapet kan inneha aksjer/andeler i andre selskaper.
API og MCPGET /company/822053742
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822053742" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822053742",
"name": "CONSERTO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "74.990",
"nace_desc": "All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LEVANGER", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "822053742" })Spør AI-assistenten
Er Conserto AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Conserto AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Conserto AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +28,4 % fra 2024 · +70,1 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,61 mill kr | −131 907 kr | −183 004 kr | 434 566 kr | −80 377 kr | 514 943 kr |
| 2024 | 3,59 mill kr | 27 812 kr | −18 158 kr | 609 457 kr | 102 627 kr | 506 831 kr |
| 2023 | 4,49 mill kr | −119 264 kr | −139 797 kr | 687 081 kr | 120 785 kr | 566 296 kr |
| 2022 | 2,84 mill kr | 3 725 kr | −26 781 kr | 885 050 kr | 260 581 kr | 624 469 kr |
| 2021 | 2,71 mill kr | 206 387 kr | 154 295 kr | 605 389 kr | 287 362 kr | 318 027 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 41 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 28 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 20 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/822053742/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822053742/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822053742",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4609842,
"operating_profit": -131907,
"net_profit": -183004,
"equity": -80377,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 3589859, "operating_profit": 27812, "net_profit": -18158, "equity": 102627, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "822053742" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Conserto AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Conserto AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Conserto AS de siste årene.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 14.01.2019Styre
1Sist endret 14.01.2019Regnskapsfører
1Sist endret 01.02.2020API og MCPGET /company/822053742/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822053742/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822053742",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "822053742" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Conserto AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Conserto AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Conserto AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Robert Mære | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/822053742/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822053742/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822053742",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "822053742" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Conserto AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Conserto AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Datterselskaper av Conserto AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/822053742/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822053742/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822053742",
"chain": [
{ "org_no": "822053742", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "822053742" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Conserto AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Conserto AS | BEDR | All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted | Levanger | − |
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.1.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/822053742/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822053742/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822053742",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "822053742" })Spør AI-assistenten
Når ble Conserto AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Conserto AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Conserto AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:7→-
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:5→7
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 41,2 % av driftsinntektene — 16,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -2,9 % | 6,4 % |
| Resultatmargin | -4,0 % | 6,5 % |
| Egenkapitalandel | -18,5 % | 53,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,31 | 1,78 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +28,4 % | +1,9 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 41,2 % | 24,8 % |
| Lønnskostnad | 28,5 % | 39,6 % |
| Annen driftskostnad | 29,8 % | 17,7 % |
| Avskrivninger | 3,3 % | 0,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/822053742/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/822053742/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "822053742",
"nace_code": "74.990",
"industry_count": 2054,
"revenue": { "value": 4609842, "percentile": 0.8489 },
"operating_margin": { "value": -0.0286, "percentile": 0.3057 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "822053742" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Conserto AS blant de 2054 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Conserto AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Conserto AS blant de største selskapene innen all annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted?
Investeringer
CONSERTO AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Vaskeriet Arena Event & Konferanse AS | Levanger | 60,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Kg Event AS | Levanger | 33,3 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Conserto AS
Hvor stor er bransjen Conserto AS tilhører?
Conserto AS er ett av 21 selskaper innen all annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted i Levanger, og ett av 5 562 på landsbasis.
Hvor lenge har Conserto AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Conserto AS ble etablert i 2019 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 53 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Conserto AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Conserto AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Conserto AS?
Organisasjonsformen til Conserto AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Conserto AS?
Robert Mære er registrert som daglig leder i Conserto AS.
Hvilke eiere står bak Conserto AS?
Største aksjonær i Conserto AS er Robert Mære med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Conserto AS for i 2025?
I 2025 omsatte Conserto AS for 4,61 mill kr, opp 28 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 183 004 kr.
Er Conserto AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2021. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.