Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Vollsveien 9-11 AS

Org.nr 821957222
Omsetning
0
2025
Resultat
−232 264
7 års regnskap
Mer

Om Vollsveien 9-11 AS

Vollsveien 9-11 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Olav Line er styrets leder. I 2025 hadde Vollsveien 9-11 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 232 264 kr. Egenkapitalen var 431,10 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Mustad Eiendom AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 574 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 533 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 803 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).

Aktivitet og formål

Investeringer i verdipapirer og fast eiendom, drift av fast eiendom og deltakelse i andre selskaper, samt annet som står i tilknytning til dette.

API og MCPGET /company/821957222

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/821957222" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "821957222",
  "name": "VOLLSVEIEN 9-11 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "68.200",
  "nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "821957222" })

Spør AI-assistenten

  • Hvilken bransje er Vollsveien 9-11 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
  • Når ble Vollsveien 9-11 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Oslo holder Vollsveien 9-11 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−296 655 kr−232 264 kr437,42 mill kr431,10 mill kr6,32 mill kr
20240 kr−39,57 mill kr−30,87 mill kr414,02 mill kr105,12 mill kr308,90 mill kr
20230 kr−1,46 mill kr−1,14 mill kr368,35 mill kr135,99 mill kr232,35 mill kr
2022355 975 kr−633 994 kr−703 145 kr179,54 mill kr122,96 mill kr56,59 mill kr
20218,19 mill kr3,68 mill kr2,88 mill kr129,97 mill kr120,79 mill kr9,17 mill kr

Balanse

2025
Eiendeler437,42 mill kr
Anleggsmidler99 %434,10 mill krOmløpsmidler1 %3,32 mill kr
Egenkapital og gjeld437,42 mill kr
Innskutt egenkapital99 %431,03 mill krOpptjent egenkapital0 %67 130 krKortsiktig gjeld1 %6,32 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader296 655 kr
Finanskostnader1 119 kr
Netto finans−1 119 kr
Ordinært resultat før skatt−297 774 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Regnskapet for 2025 inneholder konsernbidrag.

Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Til gode hos konsernselskaper
380 000 kr
Gjeld til konsernselskaper
6,1 mill kr (1 % av balansen)
Se pengene internt i konsernet →
API og MCPGET /company/821957222/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/821957222/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "821957222",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -296655, "net_profit": -232264, "equity": 431098841, … },
    {
      "year": 2024,
      "revenue": 0,
      "operating_profit": -39574720,
      "net_profit": -30869308,
      "equity": 105122745,
      …
    },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "821957222" })

Spør AI-assistenten

  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Vollsveien 9-11 AS per år.
  • Hvordan har omsetningen til Vollsveien 9-11 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Vollsveien 9-11 AS i 2025?

Roller og styre4

Styre

2Sist endret 24.05.2022
Olav Line(f. 1958)
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 30.10.2023
Regnskapsfører
repr. AMESTO ACCOUNTHOUSE ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Revisor

1Sist endret 09.11.2023
Revisor
repr. ERNST & YOUNG ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →
API og MCPGET /company/821957222/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/821957222/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "821957222",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "821957222" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem er regnskapsfører for Vollsveien 9-11 AS?
  • List alle roller i Vollsveien 9-11 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Vollsveien 9-11 AS?

Aksjonærer og eierstruktur

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Mustad Eiendom ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %49 803

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/821957222/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/821957222/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "821957222",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "MUSTAD EIENDOM AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "821957222" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor stor andel av Vollsveien 9-11 AS eier Mustad Eiendom AS, og hvem eier resten?
  • Hvor mange aksjonærer har Vollsveien 9-11 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
  • Hvem eier Vollsveien 9-11 AS, og hvor store eierandeler har de?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Vollsveien 9-11 ASBEDRUtleie av egen eller leid fast eiendomOslo−

Kunngjøringer15

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/821957222/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/821957222/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "821957222",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-05-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2026-01-15", "type": "Kapital", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "821957222" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Vollsveien 9-11 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Vollsveien 9-11 AS sist godkjent årsregnskap?
  • Når ble styret i Vollsveien 9-11 AS sist endret?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    +Jeanette Andersson(Styremedlem)−Jeanette Raastad-Andersson(Styremedlem)
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Endring i aksjekapital
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel98,6 %37,0 %
Likviditetsgrad0,531,76
Gjeldsgrad0,011,06
Egenkapitalrentabilitet-0,1 %5,7 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/821957222/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/821957222/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "821957222",
  "nace_code": "68.200",
  "industry_count": 64534,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0017 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "821957222" })

Spør AI-assistenten

  • Hvordan er lønnsomheten til Vollsveien 9-11 AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Vollsveien 9-11 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
  • Hvor solid er Vollsveien 9-11 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?

Folk spør om Vollsveien 9-11 AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Vollsveien 9-11 AS?

Det er registrert 76 533 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 574 i Oslo.

Er Vollsveien 9-11 AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 32 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 803 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Vollsveien 9-11 AS et aktivt selskap?

Vollsveien 9-11 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva slags selskap er Vollsveien 9-11 AS?

Vollsveien 9-11 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem eier Vollsveien 9-11 AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Mustad Eiendom AS største eier i Vollsveien 9-11 AS med 100 % av aksjene.

Er Vollsveien 9-11 AS en del av et konsern?

Vollsveien 9-11 AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Mustad Eiendom AS, som eier 100 % av selskapet.

Hvordan går det økonomisk med Vollsveien 9-11 AS?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 431,10 mill kr ved årsslutt.

Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Vollsveien 9-11 AS?

Vollsveien 9-11 AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.

Hvor ligger Vollsveien 9-11 AS?

Forretningsadressen til Vollsveien 9-11 AS er Lilleakerveien 8, 0283, OSLO i Oslo kommune.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner