- Omsetning
- 5,3 mill
- −4,7 %
- Resultat
- 1,6 mill
- +18,8 %
Om Parkveien 64 Næring AS
Parkveien 64 Næring AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Tim Herman Holm er styrets leder. I 2025 hadde Parkveien 64 Næring AS en omsetning på 5,30 mill kr, en nedgang på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1,60 mill kr. Egenkapitalen var 1,08 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bygdøy Alle 5 AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 574 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 522 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 848 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Eie, kjøpe, selge og leie ut fast eiendom, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
API og MCPGET /company/820128362
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820128362" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820128362",
"name": "PARKVEIEN 64 NÆRING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "820128362" })Spør AI-assistenten
Hva driver Parkveien 64 Næring AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Parkveien 64 Næring AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Parkveien 64 Næring AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −4,7 % fra 2024 · +42,1 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,30 mill kr | 3,69 mill kr | 1,60 mill kr | 44,85 mill kr | 1,08 mill kr | 43,77 mill kr |
| 2024 | 5,56 mill kr | 2,81 mill kr | 1,35 mill kr | 56,91 mill kr | 154 076 kr | 56,75 mill kr |
| 2023 | 5,27 mill kr | 2,00 mill kr | 1,30 mill kr | 56,08 mill kr | 13,92 mill kr | 42,16 mill kr |
| 2022 | 5,27 mill kr | 2,81 mill kr | 2,05 mill kr | 30,49 mill kr | 14,65 mill kr | 15,85 mill kr |
| 2021 | 3,73 mill kr | 1,42 mill kr | 983 104 kr | 29,92 mill kr | 15,62 mill kr | 14,30 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 13 mill kr (29 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 2 mill kr (4 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 850 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 21 000 kr
- Avgitt konsernbidrag
- 670 000 kr
API og MCPGET /company/820128362/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820128362/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820128362",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 5298125,
"operating_profit": 3685335,
"net_profit": 1602283,
"equity": 1084416,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 5560197,
"operating_profit": 2814733,
"net_profit": 1348576,
"equity": 154076,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "820128362" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Parkveien 64 Næring AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Parkveien 64 Næring AS per år.
Hvordan har omsetningen til Parkveien 64 Næring AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre5
Styre
3Sist endret 07.02.2024Regnskapsfører
1Sist endret 08.04.2022Revisor
1Sist endret 21.12.2022API og MCPGET /company/820128362/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820128362/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820128362",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "820128362" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Parkveien 64 Næring AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Parkveien 64 Næring AS?
Hvem er regnskapsfører for Parkveien 64 Næring AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Bygdøy Alle 5 AS100 %
- Parkveien 64 Næring Holding AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bygdøy Alle 5 AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 41 200 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/820128362/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820128362/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820128362",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "BYGDØY ALLE 5 AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "820128362" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Parkveien 64 Næring AS eier Bygdøy Alle 5 AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Parkveien 64 Næring AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Parkveien 64 Næring AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/820128362/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820128362/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820128362",
"chain": [
{ "org_no": "921107293", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "979599358", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "820128362", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "820128362" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Parkveien 64 Næring AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Parkveien 64 Næring AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Parkveien 64 Næring AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.2.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 7.2.2024 | Styre ↗ |
| 4.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.12.2022 | Revisor ↗ |
| 20.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.2.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 21.2.2022 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/820128362/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820128362/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820128362",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "820128362" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Parkveien 64 Næring AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Parkveien 64 Næring AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Parkveien 64 Næring AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 6,3 % av driftsinntektene — 12,9 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 69,6 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 30,2 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 2,4 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,11 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 40,36 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 147,8 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -4,7 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 6,3 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 7,1 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/820128362/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820128362/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820128362",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64528,
"revenue": { "value": 5298125, "percentile": 0.8754 },
"operating_margin": { "value": 0.6956, "percentile": 0.8159 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "820128362" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Parkveien 64 Næring AS blant de 64528 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Parkveien 64 Næring AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Parkveien 64 Næring AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+6 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Parkveien 64 Næring AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Parkveien 64 Næring AS?
Det er registrert 76 522 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 574 i Oslo.
Er Parkveien 64 Næring AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 36 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 848 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Parkveien 64 Næring AS i Enhetsregisteret?
Parkveien 64 Næring AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Parkveien 64 Næring AS?
Parkveien 64 Næring AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Eie, kjøpe, selge og leie ut fast eiendom, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Hvilke eiere står bak Parkveien 64 Næring AS?
Største aksjonær i Parkveien 64 Næring AS er Bygdøy Alle 5 AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Parkveien 64 Næring AS?
Parkveien 64 Næring AS hadde i 2025 en omsetning på 5,30 mill kr og et overskudd på 1,60 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Parkveien 64 Næring AS?
I 2025 hadde Parkveien 64 Næring AS et driftsresultat på 3,69 mill kr, som tilsvarer en driftsmargin på 69,6 %.
Er Parkveien 64 Næring AS registrert i MVA-registeret?
Parkveien 64 Næring AS er registrert i MVA-registeret (siden 2017) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Parkveien 64 Næring AS?
Parkveien 64 Næring AS har org.nr 820 128 362 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvem er revisor for Parkveien 64 Næring AS?
Parkveien 64 Næring AS bruker Økonomikontroll Bw AS som regnskapsfører og Nitschke AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.