Simen Storkjørren
Org.nr 813022052
Om Simen Storkjørren
Simen Storkjørren er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Lom, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2014.
Aktivitet
Melk og kjøttproduksjon.
Roller og styre2
Regnskapsfører
1Sist endret 14.12.2022Innehaver
1Sist endret 04.01.2014Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Simen Storkjørren | BEDR | Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr | Lom | − |
Innehaver er også involvert i
3 selskaperLignende selskaper
AIOgså i Lom
+668 til i Lom →Godt å vite om Simen Storkjørren
Er Simen Storkjørren et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Simen Storkjørren i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Simen Storkjørren med?
Simen Storkjørren er registrert i bransjen Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr (næringskode 01.410). Registrert aktivitet: Melk og kjøttproduksjon.
Hvilken selskapsform har Simen Storkjørren?
Organisasjonsformen til Simen Storkjørren er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Simen Storkjørren?
Simen Storkjørren er registrert som innehaver i Simen Storkjørren.
Hvor holder Simen Storkjørren til?
Simen Storkjørren holder til i Solsidevegen 112, 2686, LOM, i Lom kommune i Innlandet.
Er Simen Storkjørren MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2013. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Simen Storkjørren?
Organisasjonsnummeret til Simen Storkjørren er 813 022 052. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 04.01.2014.
Hvilken regnskapsfører bruker Simen Storkjørren?
I Enhetsregisteret er Simen Storkjørren registrert med regnskapsfører Sparebank 1 Regnskapshuset Smn AS.