Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Arne Martinius Stenshorne

Org.nr 999514219

Om Arne Martinius Stenshorne

Arne Martinius Stenshorne er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Øvre Eiker, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Avvirkning. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2013. Selskapet er ett av 136 innen avvirkning i Øvre Eiker, og ett av 15 359 i Norge. Det ble etablert samme år som 393 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (94 %).

Aktivitet

Jordbruk: Utleie av jord. Skogbruk. Utleie av driftsbygning.

Økonomi

Arne Martinius Stenshorne har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 03.05.2013
Regnskapsfører
repr. HAUG REGNSKAPSLAG SAGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 24.01.2013
InnehaverSignaturProkura

Innehaver er også involvert i

2 selskaper

Godt å vite om Arne Martinius Stenshorne

Hvor stor er bransjen Arne Martinius Stenshorne tilhører?

Arne Martinius Stenshorne er ett av 136 selskaper innen avvirkning i Øvre Eiker, og ett av 15 359 på landsbasis.

Hvor lenge har Arne Martinius Stenshorne eksistert sammenlignet med bransjen?

Arne Martinius Stenshorne ble etablert i 2013 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 33 % av selskapene i bransjen.

Hvilken status har Arne Martinius Stenshorne i Enhetsregisteret?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Arne Martinius Stenshorne i Brønnøysundregistrene.

Hva slags selskap er Arne Martinius Stenshorne?

Organisasjonsformen til Arne Martinius Stenshorne er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Arne Martinius Stenshorne?

Arne Martinius Stenshorne er registrert som innehaver i Arne Martinius Stenshorne.

Hvor holder Arne Martinius Stenshorne til?

Arne Martinius Stenshorne holder til i Gorudveien 54, 3302, HOKKSUND, i Øvre Eiker kommune i Buskerud.

Hvilket org.nr har Arne Martinius Stenshorne?

Arne Martinius Stenshorne har org.nr 999 514 219 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Hvilken regnskapsfører bruker Arne Martinius Stenshorne?

I Enhetsregisteret er Arne Martinius Stenshorne registrert med regnskapsfører Haug Regnskapslag SA.

Alle kommuner i Buskerud