Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

Ringsaker Bygdekvinnelag

Org.nr 998596637

Om Ringsaker Bygdekvinnelag

Ringsaker Bygdekvinnelag er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Ringsaker, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 1934 og har vært i drift i 92 år. Inger Amb er styrets leder.

Aktivitet

Sanitetsforening.

Roller og styre5

Styre

5Sist endret 22.01.2026
Inger Amb(f. 1965)
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
Jorunn Waldal(f. 1942)
StyremedlemSignatur
Ann-Eli Saue(f. 1965)
StyremedlemSignatur
Bente Haugom(f. 1965)
StyremedlemSignatur

Også på denne adressen

Folk spør om Ringsaker Bygdekvinnelag

Er Ringsaker Bygdekvinnelag et aktivt selskap?

Ringsaker Bygdekvinnelag er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva driver Ringsaker Bygdekvinnelag med?

Ringsaker Bygdekvinnelag driver innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, med NACE-kode 94.992 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Sanitetsforening.

Hva slags selskap er Ringsaker Bygdekvinnelag?

Ringsaker Bygdekvinnelag er registrert som Forening/lag/innretning (FLI). Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.

Hvem sitter i styret i Ringsaker Bygdekvinnelag?

Inger Amb er registrert som styreleder i Ringsaker Bygdekvinnelag, i et styre med 5 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hvor ligger Ringsaker Bygdekvinnelag?

Forretningsadressen til Ringsaker Bygdekvinnelag er c/o Inger Amb Amsvegen 133, 2355, GAUPEN i Ringsaker kommune.

Hvor lenge har Ringsaker Bygdekvinnelag eksistert?

Ringsaker Bygdekvinnelag ble stiftet i 1934 og har dermed vært registrert i rundt 92 år.

Hva er organisasjonsnummeret til Ringsaker Bygdekvinnelag?

Organisasjonsnummeret til Ringsaker Bygdekvinnelag er 998 596 637. Selskapet er registrert som Forening/lag/innretning, med registreringsdato 25.07.2012.

Alle kommuner i Innlandet