Sameiget Lundehagen 1
Org.nr 998360668
Om Sameiget Lundehagen 1
Sameiget Lundehagen 1 er registrert som tingsrettslig sameie med forretningsadresse i Tysnes, Vestland. Virksomheten ble stiftet i 2005 og har vært i drift i 21 år. Arne Johan Johnsen er styrets leder.
Aktivitet
Sameie.
Roller og styre3
Styre
3Sist endret 10.05.2012Lignende selskaper
AIOgså i Tysnes
+766 til i Tysnes →Godt å vite om Sameiget Lundehagen 1
Er Sameiget Lundehagen 1 et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Tingsrettslig sameie. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sameiget Lundehagen 1 i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen SAM?
Organisasjonsformen til Sameiget Lundehagen 1 er Tingsrettslig sameie, forkortet SAM.
Hvem er styreleder i Sameiget Lundehagen 1?
Styrets leder i Sameiget Lundehagen 1 er Arne Johan Johnsen. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.
Hvor holder Sameiget Lundehagen 1 til?
Sameiget Lundehagen 1 holder til i Lundahagen 1, 5690, LUNDEGREND, i Tysnes kommune i Vestland.
Hvor gammelt er Sameiget Lundehagen 1?
Selskapet ble etablert i 2005. Det gir en historikk på om lag 21 år i registrene.
Hvilket org.nr har Sameiget Lundehagen 1?
Sameiget Lundehagen 1 har org.nr 998 360 668 og er registrert som Tingsrettslig sameie i Brønnøysundregistrene.