Øvre Åsebu Vannlag SA
Org.nr 997270541
Om Øvre Åsebu Vannlag SA
Øvre Åsebu Vannlag SA er registrert som samvirkeforetak med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Oppsamling og behandling av avløpsvann. Virksomheten ble stiftet i 2011 og har vært i drift i 15 år. Kåre Bjørlo er styrets leder.
Aktivitet og formål
Å anlegge eller overta vann- og avløpsanlegg med tilhørende installasjoner for selskapets medlemmer, samt sørge for drift og vedlikehold av dette samt all administrasjon i den sammenheng.
Roller og styre6
Styre
5Sist endret 25.11.2019Regnskapsfører
1Sist endret 06.05.2013Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Øvre Åsebu Vannlag SA | BEDR | Oppsamling og behandling av avløpsvann | Oslo | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.12.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 25.11.2019 | Styre ↗ |
| 29.10.2016 | Styre ↗ |
| 3.10.2011 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Øvre Åsebu Vannlag SA
Er Øvre Åsebu Vannlag SA et aktivt selskap?
Øvre Åsebu Vannlag SA er et aktivt selskap registrert som Samvirkeforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Øvre Åsebu Vannlag SA med?
Øvre Åsebu Vannlag SA driver innen oppsamling og behandling av avløpsvann, med NACE-kode 37.000 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Å anlegge eller overta vann- og avløpsanlegg med tilhørende installasjoner for selskapets medlemmer, samt sørge for drift og vedlikehold av dette samt all administrasjon i den sammenheng.
Hvem sitter i styret i Øvre Åsebu Vannlag SA?
Kåre Bjørlo er registrert som styreleder i Øvre Åsebu Vannlag SA, i et styre med 4 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Når ble Øvre Åsebu Vannlag SA stiftet?
Øvre Åsebu Vannlag SA ble stiftet i 2011 og har dermed vært registrert i rundt 15 år.
Er Øvre Åsebu Vannlag SA registrert i MVA-registeret?
Øvre Åsebu Vannlag SA er registrert i MVA-registeret (siden 2013) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Øvre Åsebu Vannlag SA?
Øvre Åsebu Vannlag SA har org.nr 997 270 541 og er registrert som Samvirkeforetak i Brønnøysundregistrene.