Lonoy Geoconsulting Lønøy
Org.nr 997152387
Om Lonoy Geoconsulting Lønøy
Lonoy Geoconsulting Lønøy er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Geologiske undersøkelser. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2011. Selskapet er ett av 42 innen geologiske undersøkelser i Bergen, og ett av 718 i Norge. Det er eldre enn 69 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Geologisk konsulentvirksomhet.
Økonomi
Lonoy Geoconsulting Lønøy har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 19.07.2011Innehaver er også involvert i
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Lonoy Geoconsulting Lønøy
Hvor stor er bransjen Lonoy Geoconsulting Lønøy tilhører?
Lonoy Geoconsulting Lønøy er ett av 42 selskaper innen geologiske undersøkelser i Bergen, og ett av 718 på landsbasis.
Hvor lenge har Lonoy Geoconsulting Lønøy eksistert sammenlignet med bransjen?
Lonoy Geoconsulting Lønøy ble etablert i 2011 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 69 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Lonoy Geoconsulting Lønøy i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Lonoy Geoconsulting Lønøy i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Lonoy Geoconsulting Lønøy med?
Lonoy Geoconsulting Lønøy er registrert i bransjen Geologiske undersøkelser (næringskode 71.122). Registrert aktivitet: Geologisk konsulentvirksomhet.
Hva slags selskap er Lonoy Geoconsulting Lønøy?
Organisasjonsformen til Lonoy Geoconsulting Lønøy er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Lonoy Geoconsulting Lønøy?
Arve Norvald Lønøy er registrert som innehaver i Lonoy Geoconsulting Lønøy.
Hvor holder Lonoy Geoconsulting Lønøy til?
Lonoy Geoconsulting Lønøy holder til i Krohnåsvegen 51, 5239, RÅDAL, i Bergen kommune i Vestland.
Hvilket org.nr har Lonoy Geoconsulting Lønøy?
Lonoy Geoconsulting Lønøy har organisasjonsnummer 997 152 387. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.