Kari Bjaaland
Org.nr 995867281
Om Kari Bjaaland
Kari Bjaaland er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Psykolog- og psykoterapitjenester, unntatt legetjenester innenfor psykiatri. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2010. Selskapet er ett av 1 846 innen psykolog- og psykoterapitjenester, unntatt legetjenester innenfor psykiatri i Oslo, og ett av 5 594 i Norge. Det er eldre enn 75 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (90 %).
Aktivitet
Psykoterapi.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Kari Bjaaland ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 28.08.2010Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kari Bjaaland | BEDR | Psykolog- og psykoterapitjenester, unntatt legetjenester innenfor psykiatri | Oslo | − |
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Spørsmål og svar om Kari Bjaaland
Hvor stor er bransjen Kari Bjaaland tilhører?
Kari Bjaaland er ett av 1 846 selskaper innen psykolog- og psykoterapitjenester, unntatt legetjenester innenfor psykiatri i Oslo, og ett av 5 594 på landsbasis.
Hvor lenge har Kari Bjaaland eksistert sammenlignet med bransjen?
Kari Bjaaland ble etablert i 2010 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 75 % av selskapene.
Hva er statusen til Kari Bjaaland?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Kari Bjaaland i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Kari Bjaaland med?
Kari Bjaaland er registrert i bransjen Psykolog- og psykoterapitjenester, unntatt legetjenester innenfor psykiatri (næringskode 86.930). Registrert aktivitet: Psykoterapi.
Hva slags selskap er Kari Bjaaland?
Organisasjonsformen til Kari Bjaaland er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Kari Bjaaland?
Kari Victoria Robin Bjaaland er registrert som innehaver i Kari Bjaaland.
Hvor holder Kari Bjaaland til?
Kari Bjaaland holder til i Sølve Solfengs vei 27B, 0956, OSLO, i Oslo kommune.
Hvilket org.nr har Kari Bjaaland?
Kari Bjaaland har org.nr 995 867 281 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.