Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

3. Molde Speidergruppe Av Nsf

Org.nr 995147300

Om 3. Molde Speidergruppe Av Nsf

3. Molde Speidergruppe Av Nsf er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Molde, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 1923 og har vært i drift i 103 år. Synnøve Linea Wivestad er daglig leder, og Synnøve Linea Wivestad er styreleder.

Aktivitet

Speideraktiviteter.

Roller og styre5

Daglig leder

1Sist endret 08.04.2010
Daglig lederSignatur

Styre

4Sist endret 24.01.2026
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
Frode Sti(f. 1963)
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Folk spør om 3. Molde Speidergruppe Av Nsf

Er 3. Molde Speidergruppe Av Nsf et aktivt selskap?

3. Molde Speidergruppe Av Nsf er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva driver 3. Molde Speidergruppe Av Nsf med?

3. Molde Speidergruppe Av Nsf driver innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, med NACE-kode 94.992 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Speideraktiviteter.

Hvem er daglig leder i 3. Molde Speidergruppe Av Nsf?

Daglig leder i 3. Molde Speidergruppe Av Nsf er Synnøve Linea Wivestad, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger 3. Molde Speidergruppe Av Nsf?

Forretningsadressen til 3. Molde Speidergruppe Av Nsf er Sivertvegen 13, 6414, MOLDE i Molde kommune.

Hvor lenge har 3. Molde Speidergruppe Av Nsf eksistert?

3. Molde Speidergruppe Av Nsf ble stiftet i 1923 og har dermed vært registrert i rundt 103 år.

Hva er organisasjonsnummeret til 3. Molde Speidergruppe Av Nsf?

3. Molde Speidergruppe Av Nsf har org.nr 995 147 300 og er registrert som Forening/lag/innretning i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Møre Og Romsdal