Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

Holmstad Musikkorps

Org.nr 993853534

Om Holmstad Musikkorps

Holmstad Musikkorps er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Sortland, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor komposisjon av musikk. Virksomheten ble stiftet i 1977 og har vært i drift i 49 år. Maria Rebecca Johansen er styrets leder.

Aktivitet

Korps.

Roller og styre5

Styre

5Sist endret 06.05.2025
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
Line Karlsen(f. 1967)
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Også på denne adressen

Godt å vite om Holmstad Musikkorps

Er Holmstad Musikkorps et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Holmstad Musikkorps i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Holmstad Musikkorps med?

Holmstad Musikkorps er registrert i bransjen Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor komposisjon av musikk (næringskode 90.112). Registrert aktivitet: Korps.

Hva betyr organisasjonsformen FLI?

Organisasjonsformen til Holmstad Musikkorps er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.

Hvem er styreleder i Holmstad Musikkorps?

Styrets leder i Holmstad Musikkorps er Maria Rebecca Johansen. Styret har totalt 5 registrerte medlemmer.

Hvor holder Holmstad Musikkorps til?

Holmstad Musikkorps holder til i Eidsfjordveien 256, 8415, SORTLAND, i Sortland kommune i Nordland.

Hvor lenge har Holmstad Musikkorps eksistert?

Selskapet ble etablert i 1977. Det gir en historikk på om lag 49 år i registrene.

Alle kommuner i Nordland