Kågen Slakt SA
Org.nr 993781657
Om Kågen Slakt SA
Kågen Slakt SA er registrert som samvirkeforetak med forretningsadresse i Skjervøy, Troms. Selskapet er registrert i bransjen Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt. Virksomheten ble stiftet i 2009 og har vært i drift i 17 år. Nils Peder Isaksen Gaup er daglig leder, og Nils Peder Isaksen Gaup er styreleder. I 2025 hadde Kågen Slakt SA en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 0 kr. Egenkapitalen var 0 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 286 i Norge innen bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt. Det er eldre enn 65 % av selskapene i bransjen. Bare 2 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Slakteribygg.
Formål
Bygging av reinslakteri på Kågen, Skjervøy kommune. Foretaket har til formål å fremme medlemmenes interesser gjennom deres deltakelse i virksomheten som kjøpere av varer eller tjenester fra foretaket, samt som leverandører av varer/tjenester til foretaket. Virksomhetens avkastning, bortsett fra en normal forrentning av innskutt kapital, blir enten stående i virksomheten eller fordelt blant medlemmene på grunnlag av deres andel i omsetningen med foretaket.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 27.04.2009Styre
3Sist endret 27.04.2009Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.4.2009 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså i Skjervøy
+479 til i Skjervøy →Godt å vite om Kågen Slakt SA
Hvor stor er bransjen Kågen Slakt SA tilhører?
Kågen Slakt SA er ett av 286 selskaper i Norge innen bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt.
Hvor lenge har Kågen Slakt SA eksistert sammenlignet med bransjen?
Kågen Slakt SA ble etablert i 2009 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 65 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Kågen Slakt SA i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Samvirkeforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Kågen Slakt SA i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Kågen Slakt SA med?
Kågen Slakt SA er registrert i bransjen Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt (næringskode 10.110). Registrert aktivitet: Slakteribygg.
Hvilken selskapsform har Kågen Slakt SA?
Organisasjonsformen til Kågen Slakt SA er Samvirkeforetak, forkortet SA. Et samvirkeforetak eies og styres av medlemmene, som også bruker foretakets tjenester.
Hvem leder Kågen Slakt SA?
Nils Peder Isaksen Gaup er registrert som daglig leder i Kågen Slakt SA.
Hva omsatte Kågen Slakt SA for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 0 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Kågen Slakt SA?
Driftsresultatet for 2025 var 0 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Kågen Slakt SA?
Ved utgangen av 2025 hadde Kågen Slakt SA en egenkapital på 0 kr.
Hvilket org.nr har Kågen Slakt SA?
Kågen Slakt SA har org.nr 993 781 657 og er registrert som Samvirkeforetak i Brønnøysundregistrene.
Alle kommuner i Troms
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.