Consensio Behandlingssenter AS
Org.nr 992719591
Om Consensio Behandlingssenter AS
Consensio Behandlingssenter AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Fysioterapi- og ergoterapitjenester. Virksomheten ble stiftet i 2008 og har vært i drift i 18 år. Selskapet er under avvikling. Solveig Valborg Gjelsten er styrets leder. I 2025 hadde Consensio Behandlingssenter AS en omsetning på 4,56 mill kr, en nedgang på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 632 385 kr. Egenkapitalen var 1,05 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Solveig Valborg Gjelsten med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 125 innen fysioterapi- og ergoterapitjenester i Oslo, og ett av 6 990 i Norge. Det er eldre enn 67 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Tilby og selge produkter og tjenester knyttet til fysioterapi og annen behandling og tjenester som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/992719591
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992719591" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992719591",
"name": "CONSENSIO BEHANDLINGSSENTER AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.950",
"nace_desc": "Fysioterapi- og ergoterapitjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "992719591" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Consensio Behandlingssenter AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Consensio Behandlingssenter AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Consensio Behandlingssenter AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,56 mill kr | −642 301 kr | −632 385 kr | 1,50 mill kr | 1,05 mill kr | 455 503 kr |
| 2024 | 4,75 mill kr | −940 898 kr | −940 967 kr | 1,02 mill kr | 480 040 kr | 543 096 kr |
| 2023 | 4,93 mill kr | −740 193 kr | −739 980 kr | 1,91 mill kr | 1,42 mill kr | 490 705 kr |
| 2022 | 4,93 mill kr | −579 911 kr | −579 798 kr | 1,36 mill kr | −7,82 mill kr | 9,18 mill kr |
| 2021 | 3,66 mill kr | −343 991 kr | −343 689 kr | 1,43 mill kr | −7,24 mill kr | 8,66 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 71 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 11 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 77 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/992719591/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992719591/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992719591",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4560486,
"operating_profit": -642301,
"net_profit": -632385,
"equity": 1047656,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 4754690,
"operating_profit": -940898,
"net_profit": -940967,
"equity": 480040,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "992719591" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Consensio Behandlingssenter AS per år.
Hvordan har omsetningen til Consensio Behandlingssenter AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Consensio Behandlingssenter AS i 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 08.01.2026Regnskapsfører
1Sist endret 17.06.2024API og MCPGET /company/992719591/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992719591/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992719591",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "992719591" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Consensio Behandlingssenter AS?
Hvem er regnskapsfører for Consensio Behandlingssenter AS?
List alle roller i Consensio Behandlingssenter AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
- Gjelsten Interiør AShadde 85 %
- Reinholt Jensen AShadde 15 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Solveig Valborg Gjelsten | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 2 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/992719591/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992719591/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992719591",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "992719591" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Consensio Behandlingssenter AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Consensio Behandlingssenter AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Consensio Behandlingssenter AS | BEDR | Fysioterapi- og ergoterapitjenester | Oslo | − |
Kunngjøringer35
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 17.10.2026 | Oppløsning ↗ |
| 11.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.1.2026 | Kapital ↗ |
| 8.1.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 8.1.2026 | Styre ↗ |
| 31.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.10.2023 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 31.10.2023 | Kapital ↗ |
| 31.10.2023 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/992719591/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992719591/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992719591",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-17", "type": "Oppløsning", … },
{ "dato": "2026-06-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "992719591" })Spør AI-assistenten
Når ble Consensio Behandlingssenter AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Consensio Behandlingssenter AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Consensio Behandlingssenter AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−Solveig Valborg Gjelsten(Daglig leder)
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 70,7 % av driftsinntektene — 68,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -14,1 % | 4,7 % |
| Resultatmargin | -13,9 % | 3,9 % |
| Egenkapitalandel | 69,7 % | 47,3 % |
| Likviditetsgrad | 3,30 | 1,64 |
| Gjeldsgrad | 0,43 | 0,74 |
| Egenkapitalrentabilitet | -60,4 % | 17,6 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -4,1 % | +2,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 70,7 % | 2,4 % |
| Lønnskostnad | 10,5 % | 45,9 % |
| Annen driftskostnad | 31,5 % | 28,6 % |
| Avskrivninger | 1,4 % | 1,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/992719591/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992719591/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992719591",
"nace_code": "86.950",
"industry_count": 1083,
"revenue": { "value": 4560486, "percentile": 0.9547 },
"operating_margin": { "value": -0.1408, "percentile": 0.0605 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "992719591" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Consensio Behandlingssenter AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Consensio Behandlingssenter AS på i bransjen?
Hvor ligger Consensio Behandlingssenter AS blant de 1083 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+49 til på samme adresse →Ofte spurt om Consensio Behandlingssenter AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Consensio Behandlingssenter AS?
Det er registrert 6 990 selskaper i Norge innen fysioterapi- og ergoterapitjenester, hvorav 1 125 i Oslo.
Er Consensio Behandlingssenter AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2008, som er lenger enn 67 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 170 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Consensio Behandlingssenter AS fortsatt i drift?
Consensio Behandlingssenter AS er under avvikling. Selskapet er dermed ikke lenger i ordinær drift, men historiske regnskapstall og roller er fortsatt tilgjengelige på denne siden.
Hvilken selskapsform har Consensio Behandlingssenter AS?
Consensio Behandlingssenter AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Consensio Behandlingssenter AS?
Største aksjonær i Consensio Behandlingssenter AS er Solveig Valborg Gjelsten med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Consensio Behandlingssenter AS?
Consensio Behandlingssenter AS hadde i 2025 en omsetning på 4,56 mill kr og et underskudd på 632 385 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er aksjekapitalen i Consensio Behandlingssenter AS?
Consensio Behandlingssenter AS har en registrert aksjekapital på 2,20 mill kr, fordelt på 2 000 aksjer.
Hvor ligger Consensio Behandlingssenter AS?
Forretningsadressen til Consensio Behandlingssenter AS er Støperigata 2, 0250, OSLO i Oslo kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Consensio Behandlingssenter AS?
Consensio Behandlingssenter AS har org.nr 992 719 591 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvem fører regnskapet til Consensio Behandlingssenter AS?
Eminentia Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Consensio Behandlingssenter AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.