Raubergstulvegen SA
- Omsetning
- 455 340
- +16,7 %
- Resultat
- 273 590
- 4 års regnskap
Om Raubergstulvegen SA
Raubergstulvegen SA er registrert som samvirkeforetak med forretningsadresse i Lom, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag. Virksomheten ble stiftet i 2007 og har vært i drift i 19 år. Eilev Mundhjeld er styrets leder. I 2016 hadde Raubergstulvegen SA en omsetning på 455 340 kr, en økning på 17 % fra 2015. Selskapet endte året med et overskudd på 273 590 kr. Egenkapitalen var −1,12 mill kr ved utgangen av 2016. Selskapet er ett av 20 innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Lom, og ett av 12 876 i Norge. Det er eldre enn 64 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Drive og vedlikeholde Raubergstulvegen og virksomhet som naturlig hører inn under dette.
Formål
Drive og vedlikeholde Raubergstulvegen og dessuten virksomhet som naturlig hører inn under dette.
API og MCPGET /company/991527923
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991527923" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991527923",
"name": "RAUBERGSTULVEGEN SA",
"org_form": "SA",
"nace_code": "68.320",
"nace_desc": "Eiendomsforvaltning på oppdrag",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LOM", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "991527923" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Raubergstulvegen SA: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Raubergstulvegen SA registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Raubergstulvegen SA stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2013–2016 · +16,7 % fra 2015 · +86,8 % over 3 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 455 340 kr | 232 664 kr | 273 590 kr | 2,36 mill kr | −1,12 mill kr | 3,47 mill kr |
| 2015 | 390 025 kr | 166 106 kr | −403 958 kr | 2,56 mill kr | −1,39 mill kr | 3,95 mill kr |
| 2014 | 289 275 kr | 65 740 kr | −271 966 kr | 2,58 mill kr | −985 159 kr | 3,56 mill kr |
| 2013 | 243 730 kr | 24 104 kr | −340 020 kr | 2,70 mill kr | −713 193 kr | 3,42 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2016 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/991527923/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991527923/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991527923",
"years": [
{
"year": 2016,
"revenue": 455340,
"operating_profit": 232664,
"net_profit": 273590,
"equity": -1115527,
…
},
{
"year": 2015,
"revenue": 390025,
"operating_profit": 166106,
"net_profit": -403958,
"equity": -1389116,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "991527923" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Raubergstulvegen SA de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Raubergstulvegen SA per år.
Hvordan har omsetningen til Raubergstulvegen SA utviklet seg fra 2013 til 2016?
Roller og styre5
Styre
4Sist endret 22.09.2025Regnskapsfører
1Sist endret 14.12.2022API og MCPGET /company/991527923/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991527923/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991527923",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "991527923" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Raubergstulvegen SA?
List alle roller i Raubergstulvegen SA: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Raubergstulvegen SA?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Raubergstulvegen SA | AAFY | Eiendomsforvaltning på oppdrag | Lom | − |
Kunngjøringer18
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 22.9.2025 | Styre ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 6.7.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.7.2016 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.7.2015 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.8.2014 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.7.2013 | Styre ↗ |
| 4.7.2013 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.5.2013 | Vedtektsdato ↗ |
| 6.5.2013 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/991527923/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991527923/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991527923",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2025-09-22", "type": "Styre", … },
{ "dato": "2020-01-01", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "991527923" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Raubergstulvegen SA i Brønnøysundregistrene?
Når ble Raubergstulvegen SA sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Raubergstulvegen SA sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2016 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -47,3 % | 45,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/991527923/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991527923/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991527923",
"nace_code": "68.320",
"industry_count": 4183,
"revenue": { "value": 455340, "percentile": 0.5033 },
"operating_margin": { "value": 0.511, "percentile": 0.7447 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "991527923" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Raubergstulvegen SA på i bransjen?
Hvor ligger Raubergstulvegen SA blant de 4183 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Raubergstulvegen SA sammenlignet med andre i bransjen?
Spørsmål og svar om Raubergstulvegen SA
Hvor stor er bransjen Raubergstulvegen SA tilhører?
Raubergstulvegen SA er ett av 20 selskaper innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Lom, og ett av 12 876 på landsbasis.
Hvor lenge har Raubergstulvegen SA eksistert sammenlignet med bransjen?
Raubergstulvegen SA ble etablert i 2007 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 64 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Raubergstulvegen SA i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Samvirkeforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Raubergstulvegen SA i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Raubergstulvegen SA?
Raubergstulvegen SA er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag (næringskode 68.320). Registrert aktivitet: Drive og vedlikeholde Raubergstulvegen og virksomhet som naturlig hører inn under dette.
Hva slags selskap er Raubergstulvegen SA?
Organisasjonsformen til Raubergstulvegen SA er Samvirkeforetak, forkortet SA. Et samvirkeforetak eies og styres av medlemmene, som også bruker foretakets tjenester.
Går Raubergstulvegen SA med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2016) viser en omsetning på 455 340 kr, opp 17 % fra 2015. Egenkapitalen var −1,12 mill kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Raubergstulvegen SA?
Driftsresultatet for 2016 var 232 664 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvilken regnskapsfører bruker Raubergstulvegen SA?
I Enhetsregisteret er Raubergstulvegen SA registrert med regnskapsfører Sparebank 1 Regnskapshuset Smn AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.