Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Svein Olav Meling

Org.nr 989833030

Om Svein Olav Meling

Svein Olav Meling er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Oppdrett av annet storfe til kjøttproduksjon og sædproduksjon. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2006. Selskapet er ett av 43 innen oppdrett av annet storfe til kjøttproduksjon og sædproduksjon i Stavanger, og ett av 5 137 i Norge. Det ble etablert samme år som 194 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (93 %).

Aktivitet

Jordburk - forpakter.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Svein Olav Meling ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 16.05.2006
Regnskapsfører
repr. RENNESØY OG RANDABERG REKNESKAPSLAG SAGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 16.05.2006
InnehaverSignaturProkura

Innehaver er også involvert i

4 selskaper

Spørsmål og svar om Svein Olav Meling

Hvor stor er bransjen Svein Olav Meling tilhører?

Svein Olav Meling er ett av 43 selskaper innen oppdrett av annet storfe til kjøttproduksjon og sædproduksjon i Stavanger, og ett av 5 137 på landsbasis.

Hvor lenge har Svein Olav Meling eksistert sammenlignet med bransjen?

Svein Olav Meling ble etablert i 2006 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 47 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Svein Olav Meling?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Svein Olav Meling i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Svein Olav Meling med?

Svein Olav Meling er registrert i bransjen Oppdrett av annet storfe til kjøttproduksjon og sædproduksjon (næringskode 01.420). Registrert aktivitet: Jordburk - forpakter.

Hvilken selskapsform har Svein Olav Meling?

Organisasjonsformen til Svein Olav Meling er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Svein Olav Meling?

Svein Olav Meling er registrert som innehaver i Svein Olav Meling.

Hvor holder Svein Olav Meling til?

Svein Olav Meling holder til i Åmøyveien 678, 4154, AUSTRE ÅMØY, i Stavanger kommune i Rogaland.

Hvilket org.nr har Svein Olav Meling?

Svein Olav Meling har org.nr 989 833 030 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Rogaland