Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Hugo Ståle Næss

Org.nr 989417711

Om Hugo Ståle Næss

Hugo Ståle Næss er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Sortland, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Sauehold. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2006.

Aktivitet

Jordbruk, salg av ved, hest- og sauehold.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 02.02.2006
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Hugo Ståle NæssBEDRSaueholdSortland

Også på denne adressen

Godt å vite om Hugo Ståle Næss

Hva er statusen til Hugo Ståle Næss?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Hugo Ståle Næss i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører Hugo Ståle Næss?

Hugo Ståle Næss er registrert i bransjen Sauehold (næringskode 01.451). Registrert aktivitet: Jordbruk, salg av ved, hest- og sauehold.

Hva slags selskap er Hugo Ståle Næss?

Organisasjonsformen til Hugo Ståle Næss er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Hugo Ståle Næss?

Hugo Ståle Næss er registrert som innehaver i Hugo Ståle Næss.

Er Hugo Ståle Næss MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2006. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Hvilket org.nr har Hugo Ståle Næss?

Organisasjonsnummeret til Hugo Ståle Næss er 989 417 711. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 02.02.2006.

Alle kommuner i Nordland