Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter
Org.nr 989271679
Om Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter
Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Haram, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 2005 og har vært i drift i 21 år. Selskapet er ett av 178 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Haram, og ett av 74 221 i Norge. Det er eldre enn 59 % av selskapene i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Interesseforening for å fremme samarbeidet mellom selvstendige distributører innenfor velværebransjen med tanke på egenutvikling og gjensidig opplæring av hverandre, dette skal blandt annet gjøres ved at det deles erfaringer vedrørende god ernæring/kosthold.
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter ennå. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Kontaktperson
1Sist endret 19.06.2019Lignende selskaper
AIOgså i Haram
1 000+ til i Haram →Ofte spurt om Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter?
Det er registrert 74 221 selskaper i Norge innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, hvorav 178 i Haram.
Er Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2005, som er lenger enn 59 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 122 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter et aktivt selskap?
Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter med?
Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter driver innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, med NACE-kode 94.992 i Enhetsregisteret.
Hvilken selskapsform har Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter?
Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter er registrert som Forening/lag/innretning (FLI). Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvor ligger Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter?
Forretningsadressen til Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter er c/o Johanne Marie Dahl Vikavegen 223, 6272, HILDRE i Haram kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter?
Foreningen Nordiske Ernæringskonsulenter har organisasjonsnummer 989 271 679. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.