Okab Sør Rogaland
Org.nr 988896098
Om Okab Sør Rogaland
Okab Sør Rogaland er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2000 og har vært i drift i 26 år. Linn Hegland Pollard er daglig leder, og Nils Reime er styreleder. Selskapet er ett av 57 innen andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted i Stavanger, og ett av 1 751 i Norge. Det er eldre enn 84 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Opplæring av fagarbeidere; opplæring, formidling og rekruttering til anleggs- og bergfagene, gjenvinningsbransjen.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Okab Sør Rogaland. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre11
Daglig leder
1Sist endret 30.04.2025Styre
9Sist endret 14.04.2026Revisor
1Sist endret 19.07.2010Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Bjarne Solli(Varamedlem)+Frode Byberg(Varamedlem)+Gunn Marit Djøseland(Varamedlem)
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+33 til på samme adresse →Godt å vite om Okab Sør Rogaland
Hvor stor er bransjen Okab Sør Rogaland tilhører?
Okab Sør Rogaland er ett av 57 selskaper innen andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted i Stavanger, og ett av 1 751 på landsbasis.
Hvor lenge har Okab Sør Rogaland eksistert sammenlignet med bransjen?
Okab Sør Rogaland ble etablert i 2000 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 84 % av selskapene.
Hva er statusen til Okab Sør Rogaland?
Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Okab Sør Rogaland i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Okab Sør Rogaland?
Okab Sør Rogaland er registrert i bransjen Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted (næringskode 85.699). Registrert aktivitet: Opplæring av fagarbeidere; opplæring, formidling og rekruttering til anleggs- og bergfagene, gjenvinningsbransjen.
Hvem leder Okab Sør Rogaland?
Linn Hegland Pollard er registrert som daglig leder i Okab Sør Rogaland.
Hvem er styreleder i Okab Sør Rogaland?
Styrets leder i Okab Sør Rogaland er Nils Reime. Styret har totalt 5 registrerte medlemmer.
Hva er nettsiden til Okab Sør Rogaland?
Registrert nettside for Okab Sør Rogaland er www.okab.no. Opplysningene er selskapets egne registreringer i Brønnøysundregistrene.
Hvilket revisjonsselskap bruker Okab Sør Rogaland?
I Enhetsregisteret er Okab Sør Rogaland registrert med revisor Bdo AS.