Nordre Ringsaker Junior Brass
Org.nr 988757454
Om Nordre Ringsaker Junior Brass
Nordre Ringsaker Junior Brass er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Ringsaker, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk. Virksomheten ble stiftet i 1998 og har vært i drift i 28 år. Bente Øvergård er styrets leder.
Aktivitet
Aspirantkorps som har som formål å gi barn opplæring på et blåseinstrument.
Roller og styre4
Styre
4Sist endret 17.01.2006Lignende selskaper
AISpørsmål og svar om Nordre Ringsaker Junior Brass
Er Nordre Ringsaker Junior Brass et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Nordre Ringsaker Junior Brass i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Nordre Ringsaker Junior Brass?
Nordre Ringsaker Junior Brass er registrert i bransjen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk (næringskode 90.201). Registrert aktivitet: Aspirantkorps som har som formål å gi barn opplæring på et blåseinstrument.
Hva betyr organisasjonsformen FLI?
Organisasjonsformen til Nordre Ringsaker Junior Brass er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem er styreleder i Nordre Ringsaker Junior Brass?
Styrets leder i Nordre Ringsaker Junior Brass er Bente Øvergård. Styret har totalt 4 registrerte medlemmer.
Hvor holder Nordre Ringsaker Junior Brass til?
Nordre Ringsaker Junior Brass er registrert i Ringsaker kommune i Innlandet.
Hvor gammelt er Nordre Ringsaker Junior Brass?
Selskapet ble etablert i 1998. Det gir en historikk på om lag 28 år i registrene.
Hvilket org.nr har Nordre Ringsaker Junior Brass?
Organisasjonsnummeret til Nordre Ringsaker Junior Brass er 988 757 454. Selskapet er registrert som Forening/lag/innretning, med registreringsdato 17.01.2006.