Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Gunnar Arveland Trafficconsulting

Org.nr 985829578

Om Gunnar Arveland Trafficconsulting

Gunnar Arveland Trafficconsulting er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2003. Selskapet er ett av 647 innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Bærum, og ett av 18 630 i Norge. Det er eldre enn 92 % av selskapene i bransjen.

Aktivitet

Samferdsel. Konsulentbistand trafikkteknisk optimalisering.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Gunnar Arveland Trafficconsulting ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 28.10.2023
Regnskapsfører
repr. BDT VIKEN ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 10.07.2003
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Gunnar Arveland TrafficconsultingBEDRAnnen teknisk konsulentvirksomhetBærum

Kunngjøringer3

Kilde: Brønnøysundregistrene

Innehaver er også involvert i

Godt å vite om Gunnar Arveland Trafficconsulting

Hvor stor er bransjen Gunnar Arveland Trafficconsulting tilhører?

Gunnar Arveland Trafficconsulting er ett av 647 selskaper innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Bærum, og ett av 18 630 på landsbasis.

Hvor lenge har Gunnar Arveland Trafficconsulting eksistert sammenlignet med bransjen?

Gunnar Arveland Trafficconsulting ble etablert i 2003 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 92 % av selskapene.

Er Gunnar Arveland Trafficconsulting et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Gunnar Arveland Trafficconsulting i Brønnøysundregistrene.

Hvem leder Gunnar Arveland Trafficconsulting?

Rolf Gunnar Arveland er registrert som innehaver i Gunnar Arveland Trafficconsulting.

Hvor holder Gunnar Arveland Trafficconsulting til?

Gunnar Arveland Trafficconsulting holder til i Odds vei 2, 1362, HOSLE, i Bærum kommune i Akershus.

Er Gunnar Arveland Trafficconsulting MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2003. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Hvilket org.nr har Gunnar Arveland Trafficconsulting?

Organisasjonsnummeret til Gunnar Arveland Trafficconsulting er 985 829 578. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 10.07.2003.

Hvilken regnskapsfører bruker Gunnar Arveland Trafficconsulting?

I Enhetsregisteret er Gunnar Arveland Trafficconsulting registrert med regnskapsfører Bdt Viken AS.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Akershus